GALA GRAND PRIX MK TEAM 2023 – PODSUMOWANIE

12 stycznia 2024 roku (piątek) o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysta gala podsumowująca biegowo – nordicowe zmagania w 2023 roku, podczas zawodów organizowanych przez MK team.

Na galę zaproszeni są zwycięzcy, którzy w biegowych rozgrywkach zajęli miejsca 1-10 (z podziałem na kobiety i mężczyzn) oraz zwycięzcy w konkurencji Nordic Walking, którzy zajęli miejsca 1-5 (z podziałem na kobiety i mężczyzn).

Dodatkowo, zapraszamy wszystkich biegaczy i nordic walkerów, którzy wzięli udział w minimum 4 biegach organizowanych przez MK team w 2023 roku, czyli tych NAJAKTYWNIEJSZYCH. Dla tych osób będziemy mieć dyplom oraz pasek biegowy z logo MK team, który, mamy nadzieję, wykorzystacie na kolejnych naszych zawodach.

Pełna lista zwycięzców oraz najaktywniejszych uczestników jest na stronie https://mkteamevents.pl/gp/ (listy są pod logo Grand Prix).

Podczas gali wyróżnimy także trzy najliczniejsze drużyny, które zdobyły najwięcej punktów w 2023 roku.
Dla biegaczy i biegaczek oraz zawodników konkurencji Nordic Walking będziemy mieć puchary, dyplomy i upominki, a dla tych, którzy zajęli miejsca 1-3 także darmowe pakiety na jeden z wybranych biegów wchodzących w skład cyklu Grand Prix MK team 2024.

Przypominamy, że ze względu na sprawy rodzinne, musieliśmy zrezygnować z organizacji Biegu Świetlików, dlatego cykl Grand Prix 2024 składać się będzi z 4 biegów:
Parkowe Hercklekoty
Bieg Hazoka
Nocne Marki
Bieg Mikołajkowy

Aby zaliczyć cykl, trzeba będzie wziać udział we wszystkich czterech biegach.

PS. bardzo prosimy przyjść na galę bez osób towarzyszących, ze względu na ograniczone miejsca siedzące w Parku Tradycji.

PS. jeśli nie możesz być na gali, a wiesz, że Twój znajomy będzie, poproś by odebrał za Ciebie dyplom i nagrodę.

Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o maila na adres: kontakt@mkteamevents.pl

Do zobaczenia, załoga MK team.