Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Nordic Walking (M)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1GrzegorzSztanderski90100100290
2MarekOgłaza868686258
3AdamMalik847884246
4ZdzisławTeper707080220
5KrzysztofSitko766876220
6JerzyGórnik686678212
7MichałFlorek9095185
8MirekStolarski546070184
9WiesławZydroń566264182
10DawidMadera8888176
11GrzegorzKubiczek525860170
12DariuszRóżewicz8284166
13WłodzimierzWdzięczny7482156
14JanMachowski7272144
15PawełBuchacz6474138
16KarolStiller100100
17DanielRomanowski9595
17MariuszReczulski9595
19TomaszSadowski9090
20JakubDerus8888
21PiotrKrzyworączka8282
22EdwardJózef8080
22JakubWdzięczny8080
24RemigiuszTowarek7878
25AntoniŁazarko7676
26AdrianBłaszczyk7474
27PawełGreszta7272
28JerzyWitor6868
29RomualdSzopa6666
29SebastianKosmala6666
31AndrzejFeliks6464
32KrzysztofSliwka6262
32MirosławSalisz6262
34JanZmarzły6060
35RemigiuszZieliński5858
36PiotrŁysko5050