Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Nordic Walking (M)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1GrzegorzSztanderski90100190
2DawidMadera8888176
3MarekOgłaza8686172
4DariuszRóżewicz8284166
5AdamMalik8478162
6KrzysztofSitko7668144
7JanMachowski7272144
8ZdzisławTeper7070140
9JerzyGórnik6866134
10WiesławZydroń5662118
11MirekStolarski5460114
12GrzegorzKubiczek5258110
13KarolStiller100100
14DanielRomanowski9595
14MariuszReczulski9595
16MichałFlorek9090
17PiotrKrzyworączka8282
18EdwardJózef8080
18JakubWdzięczny8080
20RemigiuszTowarek7878
21AntoniŁazarko7676
22AdrianBłaszczyk7474
22WłodzimierzWdzięczny7474
24RomualdSzopa6666
25AndrzejFeliks6464
25PawełBuchacz6464
27KrzysztofSliwka6262
28JanZmarzły6060
29RemigiuszZieliński5858
30PiotrŁysko5050