O NAS

KIM JESTEŚMY?

Klaudia – instruktorka Nordic Walking, miłośniczka zdrowej kuchni i fotografii. Laureatka nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 i w 2018 roku przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności oraz laureatka programu Lider Animator – Obudź swoje ciało. W 2018 roku została nagrodzona za działalność społeczną i charytatywną  w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

Marek – miłośnik sportu i aktywnego spędzania czasu, wolontariusz z powołania, który brał udział w niezliczonej ilości imprez: od biegowych, po te największe jak mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Laureat programu Lider Animator – Obudź swoje ciało oraz nagrody specjalnej przyznanej na Gali Sportu 2015 i w 2018 roku przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie za aktywizację społeczności. W 2018 roku został nagrodzony za działalność społeczną i charytatywną w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

W styczniu 2020 roku, zostaliśmy nagrodzeni przed Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, Rafała Piecha, nagrodą dla Przedsiębiorcy Społecznie Zaangażowanego.

Tworzymy MK team, zespół osób, który swoją pasją zachęca mieszkańców Śląska do aktywnego, zdrowego trybu życia. Organizujemy rozmaite wydarzenia sportowe, w których udział biorą setki, a nawet tysiące osób.

Od 2014 roku organizujemy imprezy biegowe, które tworzą cykl GRAND PRIX MK TEAM:

PARKOWE HERCKLEKOTY

BIEG ŚWIETLIKÓW

NOCNE MARKI

BIEG MIKOŁAJKOWY

Każdy cykl kończy się uroczystą galą, na której nagradzamy zwycięzców cyklu.

Oprócz tego na zlecenie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego i firmy TAURON  organizowaliśmy trzy edycje Biegu z Flagą.
Zorganizowaliśmy pierwszą edycję Biegu Aniołów, pomagaliśmy także w organizacji jednej z edycji biegu Zdążyć przed rakiem.

Od 2017 roku organizujemy Charytatywny Bieg Sylwestrowy, podczas którego zbieramy pieniądze na chore dzieci. W ciągu trzech lat zebraliśmy ponad 35 tysięcy złotych.

Wraz ze Stowarzyszenie Akcja Reakcja zorganizowaliśmy cykl wyścigów rowerowych KATO BIKE FESTIVAL, które trwały od czerwca do września 2018, a udział w nich łącznie wzięło 1200 osób.

Tworzymy także team biegowo – nordicowy, który startuje na licznych zawodach sportowych.

Bądźcie z nami przez cały rok!