Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Bieg (M)

Wyniki klasyfikacji biegowej mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1RafałFormicki100100100300
2AdamKukowka9510090285
3PrzemysławMendyk909595280
4MarcinNiewiadomski788290250
5TomaszPrzybylski808882250
6JakubMarekwica708686242
7WojciechBrom768278236
8KamilBiały687884230
9MarcinGoclik568482222
10GrzegorzWłosiński646480208
11GrzegorzBajer607866204
12KonradŁuszcz607470204
13DariuszFurich526678196
14MateuszWolnik10095195
15KubaTesluk8695181
16PrzemysławDenicki8890178
17KrystianWoszczak405674170
18JakubSzarłowicz8088168
19BartłomiejKnopek8286168
20MichałMaliszewski8480164
21KonradMalotta406656162
22AndrzejŁysy446058162
23MarekŻeliński355470159
24PawełPluszke375862157
25TomaszFamuła356848151
26PrzemysławMartowski7672148
27MateuszMuskała7274146
28MichalPuchala6876144
29JanKantorosiński364658140
30ŁukaszUrych7268140
31MarekBogatzki6276138
32ŁukaszSpałek205652128
33MarcinWolniaczyk304552127
34ŁukaszSzczepanek246437125
35RobertGomułka334248123
36DawidZawada5070120
37MaciejSzreiber285833119
38TomaszGrzywocz5066116
39AdamŚrubas5462116
40ŁukaszTyczyński264340109
41MateuszDuchnowski254143109
42HenrykFigiel215234107
43DanielKruk4660106
44WojciechStach274827102
45SebastianRychlik4854102
46AleksanderZięba100100
47KrzysztofJanus18503199
48RafałHamik30303898
49ArkadiuszFigura39223697
50StanisławPiela9595
51IgorSzewczyk316293
52KrzysztofMazur444892
53TomaszKapler266490
54MaciejGarnowski9090
55MateuszFliegert9090
56MarekBogdoł8888
56AdamBuchta8888
58ŁukaszGrajcar8888
59KrzysztofKlos20254287
60LeszekGdula18393087
61JacekMałecki20462086
62JanSemper8686
62MateuszWawoczny8686
64KarolSichma16442585
65RobertSzymczyk20313485
66JózefChmielorz8484
67MateuszFalejczyk8484
67DawidŚwider8484
69MiroslawBrzytwa384482
70PawełGościniewicz8282
71SebastianBieniek374481
72AleksanderRacewicz8080
73RadosławOlesiak8080
74FrancoMagurno20273178
75KrzystofWąsik7878
76AdamTuleja7676
77ŁukaszMajewski7676
78MarcinŻylak16392075
79SławomirSmolik294574
80MikołajDudzinski7474
80TomaszEisler7474
82ŁukaszKretek7474
83TomaszZakrzewski18342072
84BartoszSaliński333972
85ŁukaszBubała7272
85ArkadiuszMysiak7272
85KrzysztofPodgórski7272
88KonradMorawski7070
89PiotrGórak7070
90MichałGórecki6868
90MarcinSitko6868
92JakubTokarz6666
93PiotrZyguła6666
94DanielGrzywocz293564
95MichałMaciejowski6464
96KonradBruch6464
97PawełLeśny14331663
98KamilDuda16291863
99SebastianDudek313263
100ŁukaszGarbarz16262062
101SebastianBorowski6262
102SzymonChabinka6262
103PawełCzajka204161
104KarolStochnij204161
105RobertWielgus14281860
106KrystianZaja204060
107TomaszBrom6060
107JanMazur6060
109AndrzejSowa5858
110PawełKozłowski5858
111MichałBudziosz5656
112TomaszWróbel5656
113MateuszOgłaza16211855
114SebastianRusinek183755
115KrzysztofKędzierski144054
116PiotrJanowski183654
117MichałCzyż183654
118KamilJaszczolt5454
118PiotrŚwidergoł5454
120PawełStolarski5454
121JerzyMartin11241853
122WojciechDziedzic5252
123BartłomiejDziubla5252
124JanDuda163551
125DariuszSzmydki183351
126JakubBojda222951
127PiotrBujoczek12201850
128KrzysztofJeżyk183250
129TomekMarkocki5050
130KamilDomaradzki5050
130PiotrMyszka5050
132MateuszStanek12201648
133DawidSzabra163248
134MichałŻeliński4848
135JarosławMutwil163046
136KacperSołtysik4646
137RafałKawka4646
137PawełLarisz4646
139OskarPopławski11181645
140EugieniuszJarosiński11181645
141AdamRost11181645
142MarcinMarcinkowski11181645
143DariuszIbowicz4545
143BartłomiejNowicki4545
145WojciechGawełczyk4545
145MarekOlszewski4545
147MichałStobrawa202444
148MichałBudzisz4444
149ArkadiuszLegutki142943
150JakubChudy162743
151KarolGdula4343
151AdamJuzyk4343
153PiotrForyś4343
153BartłomiejPeteja4343
155MaciejBomba142842
156MariuszSchmidt4242
157PiotrChyra4242
157TomaszDajczak4242
157PiotrŻołądź4242
160JanuszPesel162541
161PatrykAdler202141
162AndrzejBorzęcki4141
163AdrianCeglarski4141
163AdamNędza4141
165TomaszSieńko202040
166PiotrCiepka4040
167TomaszGawlik3939
167PiotrManowski3939
169ŁukaszBiałojan182038
170StanisławZelik3838
171ŁukaszFryc3838
171TadeuszGiemlik3838
171JacekKoluch3838
174KarolKonsek3737
174MirosławKsiężyk3737
176JarosławGorol3636
176KamilSzlęk3636
178MichałKabot3535
179ZbigniewMusiał3535
180MirosławSzolc122234
181RafałKornaś142034
182RafałDziagacz181634
183RyszardDubiański3434
183KrzysztofLech3434
185AndrzejZoń3434
186BartoszBiałas122133
186PawełDyrlaga122133
188MichałJanowski3333
189MichałZubel122032
190KarolLasończyk122032
191RobertBiałas3232
191JacekMacioszek3232
193SławomirSzpeyer3232
194JanKokot112031
195WojciechMańka112031
196JakubPaśniewski3131
197ŁukaszNapieraj3030
198AdamDuchnowski111829
199PiotrWileński2929
200JakubUhorczak121628
201TomisławBiernat2828
201DariuszKrause2828
203SebastianSładek2828
204PiotrJabłoński2727
204MariuszWyszyński2727
206RobertKocur2626
206AndrzejLabe2626
208JakubWdzięczny2626
209MirosławBrzytwa2525
209ŁukaszNowak2525
211ArturBury2424
211SzymonNoszczyk2424
213DamianWileński2424
214RafałBiałowąs2323
214KamilBuchacz2323
214BartłomiejWilk2323
217ŁukaszKalka2323
217KrzysztofMędrek2323
217TomaszWysocki2323
220RafałSołtysik2222
221PiotrTkocz2222
221MarcinWójtowicz2222
223WiesławZbrzyzny2121
224AdrianBurdzy2020
224ViktorKryshmaru2020
226ŁukaszKowalewski2020
226ArturKutyła2020
228WojciechAugustyn2020
228ŁukaszBazan2020
230MichałSzmatloch2020
231MichałMalcherek2020
232KacperSzychowski2020
232PiotrŻuczkowski2020
234WaldemarLawacz2020
234JarosławMachaczek2020
236JakubParnes2020
236RobertSieczka2020
236MariuszSzczeciński2020
239ArkadiuszKrupiński2020
239MaciejŻurawka2020
241ŁukaszDepta2020
241KamilMarczyk2020
243TomaszŻymła2020
244MateuszSitarski2020
245AdrianKusaj2020
246PiotrWoliński2020
247TymonTyczyński2020
248TomaszKotuliński1818
248RyszardKrzysztofik1818
248DariuszRożek1818
251WojciechAdamus1818
252KrzysztofSiekacz1818
253PawełWalenciak1818
254MirekKsiężyk1818
254RobertTync1818
256JacekKlapetek1818
257AdamMigdał1818
258ŁukaszWitczyk1818
259DariuszPawlik1818
259ŁukaszTyburski1818
261PiotruśGrodoń1818
262PiotrBreguła1818
263WojtekBednarski1818
264MarcinŻak1818
265MarcinMajcher1818
266MichałPiątek1616
267MarcinKaczmarski1616
268SławekGwioździk1616
269SzymonKiera1616
270AdamBul1616
271PawełKędzior1616
272MarcinŁaksa1616
273DariuszKrawczyk1616
274JacekGajewski1616
275TomaszŚwiat1616
276ArkadiuszSzulcek1616
277MariuszZarychta1616
278GrzegorzGórka1414
278JacekMachalica1414
280RafałFabry1414
281DariuszDąbek1414
282GrzegorzZbozień1414
283AndrzejBernacki1414
284SebastianRaszyk1414
285FranciszekDomagała1414
286WiktorZmarzły1414
287KonradKuczera1414
288MariuszJabłonka1414
289DawidWojtasiński1414
290ŁukaszMikoś1414
291AdamKulisz1414
292AdamGrabara1414
293MarcinKazimierek1212
294AlekasnderKazimierek1212
295JarosławGóralski1212
296ArturBauc1212
297PawełSzczepaniak1212
298BartoszGruchlik1212
299AdamMachowiak1212
300EmilFigzał1212
301MaciejMaciąga1212
302MaciejPietryga1212
303RafałŻydek1212
304PiotrStrzelecki1212
305PiotrZapiór1111
306DamianKafka1111
307MarekWyleżoł1111
308PiotrKróliczek1111
309MaciejKawiak1111
310LesławBentkowski1111
311KubaBanasiewicz1111