Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Bieg (M)

Wyniki klasyfikacji biegowej mężczyzn.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1RafałFormicki100100200
2AdamKukowka95100195
3PrzemysławMendyk9095185
4KubaTesluk8695181
5PrzemysławDenicki8890178
6TomaszPrzybylski8088168
7JakubSzarłowicz8088168
8BartłomiejKnopek8286168
9MarcinNiewiadomski7882160
10WojciechBrom7682158
11JakubMarekwica7086156
12KamilBiały6878146
13MichalPuchala6876144
14MarcinGoclik5684140
15GrzegorzBajer6078138
16KonradŁuszcz6074134
17GrzegorzWłosiński6464128
18DawidZawada5070120
19DariuszFurich5266118
20KonradMalotta4066106
21AndrzejŁysy4460104
22TomaszFamuła3568103
23MateuszWolnik100100
24KrystianWoszczak405696
25PawełPluszke375895
26StanisławPiela9595
27IgorSzewczyk316293
28KrzysztofMazur444892
29MaciejGarnowski9090
30MateuszFliegert9090
31MarekŻeliński355489
32ŁukaszSzczepanek246488
33AdamBuchta8888
34MaciejSzreiber285886
35MateuszWawoczny8686
36JózefChmielorz8484
37DawidŚwider8484
37MichałMaliszewski8484
39JanKantorosiński364682
40PawełGościniewicz8282
41AleksanderRacewicz8080
42RadosławOlesiak8080
43KrzystofWąsik7878
44ŁukaszSpałek205676
45PrzemysławMartowski7676
46ŁukaszMajewski7676
47WojciechStach274875
48MarcinWolniaczyk304575
49RobertGomułka334275
50MikołajDudzinski7474
50TomaszEisler7474
52ŁukaszKretek7474
53HenrykFigiel215273
54ArkadiuszMysiak7272
54ŁukaszBubała7272
56ŁukaszUrych7272
56MateuszMuskała7272
58KonradMorawski7070
59PiotrGórak7070
60KrzysztofJanus185068
61MarcinSitko6868
62JacekMałecki204666
63MateuszDuchnowski254166
64JakubTokarz6666
65PiotrZyguła6666
66DanielGrzywocz293564
67MichałMaciejowski6464
68SebastianBorowski6262
68MarekBogatzki6262
70SzymonChabinka6262
71PawełCzajka204161
72ArkadiuszFigura392261
73KarolSichma164460
74KrystianZaja204060
75RafałHamik303060
76TomaszBrom6060
77AndrzejSowa5858
78PawełKozłowski5858
79LeszekGdula183957
80TomaszWróbel5656
81MarcinŻylak163955
82SebastianRusinek183755
83PiotrJanowski183654
84MichałCzyż183654
85PiotrŚwidergoł5454
86PawełStolarski5454
86AdamŚrubas5454
88TomaszZakrzewski183452
89WojciechDziedzic5252
90BartłomiejDziubla5252
91JanDuda163551
92RobertSzymczyk203151
93JakubBojda222951
94KrzysztofJeżyk183250
95TomaszGrzywocz5050
96KamilDomaradzki5050
97DawidSzabra163248
98MichałŻeliński4848
99SebastianRychlik4848
100PawełLeśny143347
101FrancoMagurno202747
102DanielKruk4646
103RafałKawka4646
104KamilDuda162945
105KrzysztofKlos202545
106BartłomiejNowicki4545
107WojciechGawełczyk4545
107MarekOlszewski4545
109MichałBudzisz4444
110JakubChudy162743
111ŁukaszTyczyński4343
111AdamJuzyk4343
113PiotrForyś4343
113BartłomiejPeteja4343
115MaciejBomba142842
116RobertWielgus142842
117ŁukaszGarbarz162642
118MariuszSchmidt4242
119TomaszDajczak4242
119PiotrŻołądź4242
121JanuszPesel162541
122AndrzejBorzęcki4141
123AdrianCeglarski4141
124PiotrCiepka4040
125TomaszGawlik3939
126ŁukaszBiałojan182038
127MiroslawBrzytwa3838
127StanisławZelik3838
129JacekKoluch3838
129TadeuszGiemlik3838
131MateuszOgłaza162137
132MirosławKsiężyk3737
133SebastianBieniek3737
134JarosławGorol3636
135JerzyMartin112435
136MirosławSzolc122234
137RafałKornaś142034
138RyszardDubiański3434
138KrzysztofLech3434
140AndrzejZoń3434
141PawełDyrlaga122133
142MichałJanowski3333
143BartoszSaliński3333
144PiotrBujoczek122032
145MichałZubel122032
146MateuszStanek122032
147KarolLasończyk122032
148JacekMacioszek3232
149SławomirSzpeyer3232
150JanKokot112031
151WojciechMańka112031
152SebastianDudek3131
153JakubPaśniewski3131
154ŁukaszNapieraj3030
155AdamDuchnowski111829
156OskarPopławski111829
157EugieniuszJarosiński111829
158AdamRost111829
159MarcinMarcinkowski111829
160SławomirSmolik2929
161TomisławBiernat2828
162MariuszWyszyński2727
163TomaszKapler2626
163RobertKocur2626
165ŁukaszTyczynski2626
166MirosławBrzytwa2525
167SzymonNoszczyk2424
167ArturBury2424
169KamilBuchacz2323
169RafałBiałowąs2323
171ŁukaszKalka2323
171TomaszWysocki2323
173MarcinWójtowicz2222
174WiesławZbrzyzny2121
175AdrianBurdzy2020
176ŁukaszKowalewski2020
177WojciechAugustyn2020
177ŁukaszBazan2020
179MichałSzmatloch2020
180MichałMalcherek2020
181PiotrŻuczkowski2020
182JarosławMachaczek2020
182WaldemarLawacz2020
184JakubParnes2020
184RobertSieczka2020
186MaciejŻurawka2020
186ArkadiuszKrupiński2020
188ŁukaszDepta2020
188KamilMarczyk2020
190MichałStobrawa2020
191MateuszSitarski2020
192PatrykAdler2020
193KarolStochnij2020
194PiotrWoliński2020
195TymonTyczyński2020
195TomaszSieńko2020
197DariuszRożek1818
197TomaszKotuliński1818
199WojciechAdamus1818
200KrzysztofSiekacz1818
201PawełWalenciak1818
202RafałDziagacz1818
202MirekKsiężyk1818
204JacekKlapetek1818
205AdamMigdał1818
206ŁukaszWitczyk1818
207ŁukaszTyburski1818
208DariuszSzmydki1818
209PiotrBreguła1818
210MarcinŻak1818
211MarcinMajcher1818
212MichałPiątek1616
213MarcinKaczmarski1616
214SławekGwioździk1616
215SzymonKiera1616
216AdamBul1616
217PawełKędzior1616
218JarosławMutwil1616
219DariuszKrawczyk1616
220JacekGajewski1616
221TomaszŚwiat1616
222ArkadiuszSzulcek1616
223KrzysztofKędzierski1414
224JacekMachalica1414
225RafałFabry1414
226DariuszDąbek1414
227GrzegorzZbozień1414
228AndrzejBernacki1414
229SebastianRaszyk1414
230FranciszekDomagała1414
231WiktorZmarzły1414
232KonradKuczera1414
233ArkadiuszLegutki1414
234MariuszJabłonka1414
235DawidWojtasiński1414
236ŁukaszMikoś1414
237AdamKulisz1414
238AdamGrabara1414
239MarcinKazimierek1212
240AlekasnderKazimierek1212
241JarosławGóralski1212
242ArturBauc1212
243PawełSzczepaniak1212
244BartoszGruchlik1212
245AdamMachowiak1212
246BartoszBiałas1212
247EmilFigzał1212
248MaciejMaciąga1212
249MaciejPietryga1212
250JakubUhorczak1212
251RafałŻydek1212
252PiotrStrzelecki1212
253PiotrZapiór1111
254DamianKafka1111
255MarekWyleżoł1111
256PiotrKróliczek1111
257MaciejKawiak1111
258LesławBentkowski1111
259KubaBanasiewicz1111