Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Nordic Walking (K)

Wyniki klasyfikacji Nordic Walking kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1EdytaRopelewska827684242
2JoannaOgłaza727068210
3AgnieszkaAłaszewska606678204
4AgnieszkaSosnowska100100200
5DorotaBagińska9595190
6MałgorzataWojdanowska9586181
7MagdalenaSitko486270180
8IwonaFiuk546064178
9IrenaMyśliwiec645854176
10SylwiaKasprzyk8490174
11EwaRóżewicz9082172
12AnetaSpałek8086166
13KingaZdrojewska7882160
14KatarzynaDarowska8074154
15AnnaHruby6876144
16LucynaZiecina455246143
17MałgorzataBuchacz6472136
18SylwiaWitkowska405636132
19BeataWięcek434639128
20BeataLatkowska354143119
21MartaPiskor344044118
22JoannaDrabik5062112
23AleksandraFiszer-Kubiczek304233105
24AgataBieniek5248100
25Joanna Kołodziej 100100
26ZofiaDembowska9090
27SylwiaCiesielska395089
28JoannaMarekwica8888
28JoannaWola8888
28AnnaWyleżoł8888
31IwonaZaradna-Szymańska424587
32KarolinaKoziołek 8686
33SybillaPawlas275885
34IwonaKrzyżowska8484
35ElżbietaCzapura324880
36JustynaOkumska8080
37DominikaBrzezińska7878
38Alicja Wojtyczka7676
39EwaCywińska7474
39Anna Eisler7474
41JolantaWdzięczny7272
42KatarzynaPiórecka333871
43KrystynaDomin7070
44ElżbietaGwioździk6868
45IwonaAntos6666
45AgnieszkaMalinowska-Filipek6666
47MariaRusek244064
48MichalinaRegulska313263
49IwonaWasiak 6262
50DorotaPanek6060
51IngaHłąd5858
52IzabellaHłąd5656
52AgnieszkaRola5656
54MagdalenaMotyka5454
55KatarzynaBielecka5252
56PatrycjaWileńska5050
57IzabelaSpandel4646
58IzabelaSikorska4545
59DanutaArmatys4444
59AnnaGórna4444
61WeronikaGórna4343
62JolantaWolnik4242
63MonikaGruszka4141
63KatarzynaZielińska4141
65Katarzyna Żelińska3838
66GrażynaMichalak3737
66AgnieszkaPsykała3737
68JolantaTowarek3636
69GrażynaPrończuk3535
70BeataPocentajlo3434
71MałgorzataHorzela2929
72MonikaFochman2828
73IrenaŁysko2626
74UrszulaDulok2525