Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1MichalinaJanowska100100200
2AgnieszkaTatarek-Konik95100195
3AleksandraBańbor9590185
4AgnieszkaSularz8890178
5GrażynaŚwierc8286168
6PaulinaPowroźnik8680166
7AgnieszkaWąsik8282164
8AnnaKsiężyk5488142
9KingaChamluk6280142
10AlicjaGilewicz5684140
11EwaGoławska7466140
12MagdaFigiel7070140
13DariaWaliczek6672138
14PaulinaBlach5274126
15HaniaMoszyk5264116
16MałgorzataKostrzewska5660116
17JoannaWendreńska4372115
18AgnieszkaMastalska-Grabka5458112
19KlaudiaRaczek4858106
20JoannaGriman100100
21AleksandraMęczkowska326496
22DorotaRedzik9595
23BarbaraWojtyła9595
24BożenaKozłowska346094
25NataliaAbrahamczyk385694
26AgnieszkaNowak-Gomułka425294
27MilenaŚwidzińska306292
28KatarzynaPleśniak365490
29MirelaWagstyl9090
30EmiliaWronecka9090
31MartaWata404888
32AnetaPiela8888
33AgnieszkaŁukaszewska8888
34JuliaLisoń8686
34MarlenaŻołądź8686
36AgnieszkaStec8484
36JustynaRadolko8484
38MariolaPowroźna8484
39DanutaDolaś8282
40AnnaKantorosińska186280
41MarlenaCierpiałowska8080
42DominikaOdias8080
43PaulinaNiedbała-Żurecka7878
43KatarzynaPrzybylska-Bak7878
45MonikaChrobasik7878
45ZuzannaSkórska7878
47JoannaSzewczyk275077
48AgnieszkaRaś7676
48BarbaraPecyna7676
50IzabelaMazurek7676
50AgnieszkaGórska7676
52DianaKosakowska7474
53MagdalenaGorzkowska7474
54MagdalenaŁuków205272
55EwaAntonczenko294372
56BarbaraJankowska7272
57WiktoriaOkońska-Maliszewska7272
58AlicjaLis7070
58MichalinaKrysmann7070
60EwaSzydło6868
60AlicjaMekier6868
62ClaudiaBrymm6868
62EwelinaZientara6868
64AgnieszkaSwatek6666
65MonikaSroka6666
66EwaBujoczek204464
67MarzenaGajda263864
68AnnaAdamus6464
69KarolinaGąsiewicz6464
70MagdalenaKulwicka184563
71KajaOlszewska164662
72KatarzynaLeboda6262
73AleksandraKwiasowska6060
74DagmaraMisztal6060
75MagdalenaKobylanska5858
76AnnaJanota5858
77MartynaNibisz5656
78MarlenaSzreiber183755
79MałgorzataKapica183654
80AnnaKozdroń203454
81AngelikaKumor5454
82BarbaraStrzoda5050
82AnnaBlaut-Kubanek5050
84KatarzynaStochnij5050
85BarbaraTojka4848
86EdytaWielgus182947
87JustynaTyczyńska232447
88AnnaKowalczyk182846
89JustynaWyszyńska4646
90MagdaWeron4646
91AgnieszkaZabłocka4545
92DominikaBrzezińska4545
93KarolinaSieczka143044
94MonikaPojda-Dziekońska4444
95LenaSzczurek4444
96AgnieszkaKucharska123143
97AgnieszkaChęcińska4343
98BożenaGruchlik4242
99AleksandraZając4242
100AgnieszkaGórnikiewicz4141
101KamilaStaszewska4141
101ZuzannaPatyk4141
103IzabelaGajewska4040
104AngelinaBujak4040
105AleksandraBartodziej3939
106KarolinaWnuk3939
106AgnieszkaDyga3939
108MagdalenaDorobisz122537
109NataliaGładyś3737
110MagdalenaGrzegorczyk122335
111AnnaMincer3535
111AleksandraSzydłowska3535
113NikolaMądra142034
114ZuzannaLidke142034
115MartynaPrandzioch3333
115AgnieszkaBeberok - Surowiec3333
117AleksandraPytel122032
118AgnieszkaCałczyńska141832
119DorotaSkiba3232
120MonikaGałkiewicz3131
121IwonaSalińska121830
122AnnaDuda111829
123BożenaZaja111829
124DorotaPopławska2828
125NataliaCyba2727
126OlgaWoźniak2626
127AnnaManowska2525
128EwaCzapska2424
129MałgorzataTarnacka2222
129AgataRak2222
131MagdalenaBartkowiak2121
131IwonaLoch-Sławska2121
133AgnieszkaSmykla2020
133MirkaSzweda2020
135AgataDąbrowska2020
135AgnieszkaKolenda2020
137EwaGawron2020
138AdrianaPiecha2020
139HelenaZiarnik2020
139KatarzynaBielecka2020
141SandraTuszyńska2020
142IlonaSkwarek2020
143MałgorzataKulisz2020
144IwonaMigdał2020
145BeataHerman2020
145IgaPurtak2020
147AnnaSternak1818
148MagdalenaRost1818
148AnnaPiontek1818
150MilenaTunk1818
150OlaSzeliga1818
152RóżaGąsiorowska1818
153AleksandraBober1818
154WiolettaSuliga1818
155AleksandraStańczyk1616
156DorotaOsadców1616
157MagdalenaBerlińska-Gorol1616
158MartaPałasz1616
159PaulinaŻuczkowska1616
160IzaGros1616
161GrażynaSzczepaniak1616
162AgnieszkaLipiec1616
163KatarzynaTopolska1616
164MagdalenaPietryga1414
165AleksandraDziurowicz1414
166MonikaŻydek1414
167BożenaHilgner1414
168BeataKandefer1414
169MałgorzataGórczak1414
170SandraWróbel1212
171MagdalenaNiezgoda1212
172ClaudiaSchwierczinski1212
173MariolaPerdian1212
174AgnieszkaGałka Gil1212
175SaraMeskel1111
176MagdalenaHała-Stępień1111
177AleksandraBanasiewicz1111
178MarlenaAdamus1111
179AgnieszkaCzechura1111
180NataliaStanek1111
181MariaCuryło1111
182KarolinaPławny1111