Wyniki Grand Prix MK team 2022 – Bieg (K)

Wyniki klasyfikacji biegowej kobiet.

W kolejnych kolumnach ilość zdobytych punktów. Pełne wyniki można również pobrać tutaj(format Microsoft Excel).

W przypadku pytań i wątpliwości odnośnie klasyfikacji cyklu prosimy o kontakt mailowy.

MiejsceImię NazwiskoParkowe HercklekotyBieg HazokaBieg ŚwietlikówNocne Marki Bieg MikołajkowySuma
1MichalinaJanowska100100100300
2AgnieszkaSularz8890100278
3PaulinaPowroźnik868090256
4GrażynaŚwierc828682250
5KingaChamluk628090232
6AlicjaGilewicz568484224
7EwaGoławska746674214
8DariaWaliczek667272210
9MagdaFigiel707070210
10AgnieszkaTatarek-Konik95100195
11PaulinaBlach527468194
12AleksandraBańbor9590185
12EmiliaWronecka9095185
14MałgorzataKostrzewska566068184
15AgnieszkaMastalska-Grabka545870182
16ZuzannaSkórska7888166
17DominikaOdias8086166
18AgnieszkaWąsik8282164
19AnnaKantorosińska186278158
20MilenaŚwidzińska306266158
21BarbaraJankowska7284156
22BożenaKozłowska346060154
23MariolaPowroźna8464148
24WiktoriaOkońska-Maliszewska7276148
25AnnaKsiężyk5488142
26MartaWata404852140
27KatarzynaStochnij5088138
28AgnieszkaRaś7662138
29KajaOlszewska164658120
30EwaAntonczenko294348120
31HaniaMoszyk5264116
32JoannaWendreńska4372115
33MagdalenaKobylanska5856114
34MagdalenaKulwicka184546109
35EwaBujoczek204442106
36KlaudiaRaczek4858106
37JoannaGriman100100
38MarlenaSzreiber18374398
39AleksandraMęczkowska326496
40DorotaRedzik9595
40BlankaTuleja9595
42BarbaraWojtyła9595
43AnnaKozdroń20344094
44NataliaAbrahamczyk385694
45AgnieszkaNowak-Gomułka425294
46KatarzynaPleśniak365490
47MirelaWagstyl9090
48AnetaPiela8888
49AgnieszkaŁukaszewska8888
50MałgorzataKapica18363286
51AleksandraSołtysik8686
52JuliaLisoń8686
52MarlenaŻołądź8686
54EdytaWielgus18293784
55JustynaRadolko8484
55AgnieszkaStec8484
57DanutaDolaś8282
58NataliaKról8282
59MarlenaCierpiałowska8080
59SylwiaKrause8080
61JagodaGrela8080
62PaulinaNiedbała-Żurecka7878
62KatarzynaPrzybylska-Bak7878
64MonikaChrobasik7878
64JoannaMaj7878
66JustynaTyczyńska23243077
67JoannaSzewczyk275077
68BerenikaNorek7676
68BarbaraPecyna7676
70AgnieszkaGórska7676
70IzabelaMazurek7676
72DianaKosakowska7474
73MagdalenaGorzkowska7474
73IrenaTkocz7474
75MagdalenaŁuków205272
76WiolettaDuras7272
77MichalinaKrysmann7070
77AlicjaLis7070
79AlicjaMekier6868
79EwaSzydło6868
81ClaudiaBrymm6868
81EwelinaZientara6868
83MilenaPowroźna6666
83AgnieszkaSwatek6666
85MonikaSroka6666
86MarzenaGajda263864
87DorotaPopławska283664
88MartynaPrandzioch333164
89AnnaAdamus6464
90KarolinaGąsiewicz6464
90DagmaraPawlik6464
92MałgorzataTarnacka4141
93KatarzynaLeboda6262
94AleksandraKwiasowska6060
95DagmaraMisztal6060
96AgnieszkaCałczyńska14182658
97AnnaJanota5858
98WiolettaSuliga183957
99ZuzannaLidke14202256
100MartynaNibisz5656
101AngelikaKumor5454
102KlaudaRaczek5454
103AleksandraPytel12202052
104IwonaSalińska12182050
105AnnaBlaut-Kubanek5050
105BarbaraStrzoda5050
107PaulinaGrodoń5050
108BarbaraTojka4848
109AnnaKowalczyk182846
110JustynaWyszyńska4646
111MagdaWeron4646
112AgnieszkaZabłocka4545
113DominikaBrzezińska4545
113JuliaDeres4545
115KarolinaSieczka143044
116MonikaPojda-Dziekońska4444
117AnnaPeter4444
117LenaSzczurek4444
119AgnieszkaKucharska123143
120IwonaMigdał202343
121AgnieszkaChęcińska4343
122BożenaGruchlik4242
123AleksandraZając4242
124HelenaZiarnik202141
125AgnieszkaGórnikiewicz4141
126ZuzannaPatyk4141
126KamilaStaszewska4141
128IzabelaGajewska4040
129AngelinaBujak4040
130AleksandraBartodziej3939
131AgnieszkaDyga3939
131KarolinaWnuk3939
133AleksandraBober182038
134AnnaSzyguła3838
135MagdalenaDorobisz122537
136NataliaGładyś3737
137MagdalenaGrzegorczyk122335
138AldonaMarkocka3535
138AnnaMincer3535
138AleksandraSzydłowska3535
141NikolaMądra142034
142MartaCyganek3434
143AgnieszkaBeberok - Surowiec3333
143AngelikaWójcikowska3333
145DorotaSkiba3232
146MonikaGałkiewicz3131
147AnnaDuda111829
147NataliaStanek111829
149BożenaZaja111829
150DagmaraPiekorz2929
151JuliaTeter2828
152NataliaCyba2727
152OlaTeter2727
154OlgaWoźniak2626
155BarbaraJanczyk2525
155AnnaManowska2525
157EwaCzapska2424
157DariaFirlejczyk2424
159AgataRak2222
160MagdalenaBartkowiak2121
160IwonaLoch-Sławska2121
162AleksandraKrzaczek2020
162AgnieszkaSmykla2020
162MirkaSzweda2020
165AgataDąbrowska2020
165AgnieszkaKolenda2020
165AleksandraKołodziejczyk2020
168EwaGawron2020
168AnetaMiś2020
170JoannaKowol2020
170AdrianaPiecha2020
172KatarzynaBielecka2020
173ZuzannaRogala2020
173SandraTuszyńska2020
175OliwiaBiałas2020
175IlonaSkwarek2020
177MałgorzataKulisz2020
178BeataHerman2020
178AlicjaOgon2020
178IgaPurtak2020
181NataliaZarychta1818
182AnnaSternak1818
183AnnaPiontek1818
183MagdalenaRost1818
185OlaSzeliga1818
185MilenaTunk1818
187RóżaGąsiorowska1818
188AleksandraStańczyk1616
189DorotaOsadców1616
190MagdalenaBerlińska-Gorol1616
191MartaPałasz1616
192PaulinaŻuczkowska1616
193IzaGros1616
194GrażynaSzczepaniak1616
195AgnieszkaLipiec1616
196KatarzynaTopolska1616
197MagdalenaPietryga1414
198AleksandraDziurowicz1414
199MonikaŻydek1414
200BożenaHilgner1414
201BeataKandefer1414
202MałgorzataGórczak1414
203SandraWróbel1212
204MagdalenaNiezgoda1212
205ClaudiaSchwierczinski1212
206MariolaPerdian1212
207AgnieszkaGałka Gil1212
208SaraMeskel1111
209MagdalenaHała-Stępień1111
210AleksandraBanasiewicz1111
211MarlenaAdamus1111
212AgnieszkaCzechura1111
213MariaCuryło1111
214KarolinaPławny1111