PODZIĘKOWANIA – IV PARKOWE HERCKLEKOTY

IV Parkowe Hercklekoty przechodzą do historii, więc czas na małe podsumowanie. Część pierwsza poniżej.

Aż się nie chce wierzyć, że 24 lutego odbyła się 4 edycja biegu Parkowe Hercklekoty. Wydaje się, że pierwsza była wczoraj, a tymczasem nasz zespół od 4 lat zachęca Was do wspólnego, zimowego biegania. Jesteśmy wzruszeni przeglądając zdjęcia i zachwyceni widząc Wasze uśmiechy, pomimo armagedonu, z którym przyszło nam się zmierzyć w tamtą pamiętną sobotę.
Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, niektórzy od samego początku a z innymi od zeszłej edycji Grand Prix MK team. Witamy tych, którzy wystartowali u nas pierwszy raz i zachęcamy do pozostania z nami do końca 🙂

Nasze imprezy nie mogłyby się odbywać, gdyby nie Wy, drodzy uczestnicy. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za zaufanie, którym obdarzyliście nas począwszy od I Biegu Mikołajkowego.
Żadne zawody jednak, nie odbyłyby się gdyby nie nasz wspaniały team i pomocnicy, którzy pomimo zimna, deszczu, śniegu, upału czy nocy, ani razu nie narzekali na warunki, w jakich przyszło im organizować bieg.

Dziękujemy Wam kochany teamie, a zwłaszcza: Marcinowi, Pauli, Beti, Adasiowi, Łukaszowi, Przemowi, Michałowi, Damianowi, Agnieszce, Kubie, a także naszemu one and only konferansjerowi Marcinowi. Jak zawsze i tym razem daliście z siebie 101%. Wielkie dzięki za to!
Dziękujemy Annie Żurek i wspaniałym uczniom z I LO im. J.Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Świętochłowicach oraz Beacie Zarębie i cudownym uczniom z II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich za nieocenioną pomoc, wsparcie, dobry humor i świetną zabawę.
Dziękujemy naszym pomocnikom – przyjaciołom, na których zawsze możemy liczyć. Staliście się częścią naszej ekipy, jesteście niezawodni i profesjonalni.
PS: To te wszystkie radosne buzie, które spotkacie w biurze zawodów, w depozycie, kiedy wieszają na waszych szyjach medale, podają Wam wodę, herbatę albo zupę.
Dziękujemy także wielu osobom, które bezinteresownie nam pomagają. Annie Kąckiej za wsparcie graficzne i fachową poradę w tym temacie. Bez Ciebie nasze pucharki, dyplomy i magnesy nie byłyby takie piękne.
Wreszcie, dziękujemy naszym rodzicom, którzy nas wspierają, pomagają w pakowaniu pakietów, odbierają nasze zamówienia z drukarni oraz karmią kiedy my zapominamy, że ostatni raz jedliśmy 12 godzin temu.
Dziękujemy też naszym Partnerom, bez których nasze zawody nie cieszyłyby się takim powodzeniem, a nasi biegacze nie walczyliby o cenne nagrody, które otrzymują na podium.