LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI HERCKLEKOTY

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później).
D6 – bieg chłopców na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013).
D8 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012– 2013).
D9 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2011).
D10 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2011).
D11 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009).
D12 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009).

W biegach od D1 do D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.

W biegach od D5 do D12 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu  
2215MajaAdamczykCzyżówkaKS Victoria Trzebinia800 mD1115:152000
2096AleksanderAdamiec- TrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin250 mD614:35
2167DorotaAdamiec-TrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin500 mD915:00
2097JanAgdanCzeladź250 mD614:35
2168AntoninaAleksySiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie500 mD915:00
2169JuliaBabińskaZabrzeBarel-Management500 mD915:00
2117KarolinaBadurowiczBytom500 mD714:45
2001ZosiaBalickaSosnowiecPOWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM50 mD114:00
2193KubaBanasiewiczKatowiceBananTeam500 mD1015:05
2194MaksymilianBednarekChorzówSP 32 Chorzów500 mD1015:05
2060TytusBednarekChorzówPrzedszkole 19 Chorzów200 mD414:20
2216ZofiaBednarzSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie 800 mD1115:15
2046LenaBernacka-MiozgaKatowice200 mD314:15
2019KarolBiałasKatowice50 mD214:05
2047AgnieszkaBielecZabrze200 mD314:15
2020AlanBinioChruszczobród50 mD214:05
2061MarcelBinioChruszczobród200 mD414:20
2118MartynaBorkowskaŚwiętochłowice500 mD714:45
2048JuliaBrzozokKatowice200 mD314:15
2140RadosławBrzozowskiDąbrowa Górnicza 500 mD814:50
2078MalwinkaBurczakMysłowice250 mD514:30
2195PrzemysławCetnarKatowice500 mD1015:05
2098AleksanderChodzidłoChorzów250 mD614:35
2238FilipChodzidłoChorzów800 mD1215:20
2217AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa 15 Katowice800 mD1115:15
2099AntoniCieślakSiemianowice250 mD614:35
2100IgorCieślakSiemianowice Śląskie250 mD614:35
2049AlicjaCymaraKatowice200 mD314:15
2002UlaCyrusRybnik50 mD114:00
2079ZosiaCyrusRybnik250 mD514:30
2021FilipCzarnikMysłowice50 mD214:05
2141MateuszDaleckiChorzówSP 5 CHORZÓW500 mD814:50
2101TomaszDaleckiChorzówPrzedszkole nr 11 Chorzów250 mD614:35
2170ZosiaDanowskaKatowice500 mD915:00
2171AgnieszkaDąbrowskaZabrzeNight Runners Zabrze 500 mD915:00
2119LiliannaDąbrowskaSosnowiec500 mD714:45
2218PaulinaDejasKatowice SP nr 37 800 mD1115:15
2239MarcelDługoszMysłowice800 mD1215:20
2062FilipDrosińskiKatowice Ino Lotej 200 mD414:20
2022IgorDrosińskiKatowice Ino Lotej 50 mD214:05
2196MateuszDuczekRuda Śląska500 mD1015:05
2240KamilDudaSiemianowiceSp nr 13 Siemianowice Śląskie800 mD1215:20
2102TymoteuszDylągSiemianowice Śląskie250 mD614:35
2142WiktorDylągSiemianowice Śląskie500 mD814:50
2241BartoszDylusSiemianowice Śląskie800 mD1215:20
2242WiktorDylusSiemianowice Śląskie800 mD1215:20
2172NikolaFigielTychySMS Tychy500 mD915:00
2050AlicjaFijołekChorzów200 mD314:15
2051MajaFijołekChorzów200 mD314:15
2243StanisławFundamentSiemianowice ŚląskieSp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE 800 mD1215:20
2197OliwierGajdaKatowice500 mD1015:05
2080MałgorzataGajewskaKatowice250 mD514:30
2052JuliaGallusKatowiceJURASSIC RUNNERS200 mD314:15
2103FilipGarncarzDąbrowa Górnicza250 mD614:35
2143EmilekGąsiorMysłowiceSzkoła podstawowa nr 4 Mysłowice500 mD814:50
2063KacperGębskiSosnowiec 200 mD414:20
2023LeonGiereśMysłowice 50 mD214:05
2064NatanGiereśMysłowice 200 mD414:20
2144DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam500 mD814:50
2003ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam50 mD114:00
2104BorysGorączkoSiemianowice Śląskie250 mD614:35
2173LauraGorączkoSiemianowice Śląskie500 mD915:00
2024WojciechGozdalBielsko-Biała50 mD214:05
2065JakubGrabowskiKatowice200 mD414:20
2081PolaGrzelakSiemianowice Śląskie250 mD514:30
2219AmeliaGrzeszczykChorzów800 mD1115:15
2145AdamGrzybowskiKatowice500 mD814:50
2198JeremiaszGrzybowskiKatowice 500 mD1015:05
2146FabianGwaraCzeladź500 mD814:50
2120HankaHajdukKatowice500 mD714:45
2082MilenaHandkePaniówki250 mD514:30
2174LenkaIgnasiakChorzów500 mD915:00
2025MarcelJach-BańskiŁazy50 mD214:05
2220KlaudiaJakubowskaTychySMS Tychy800 mD1115:15
2083PaulinaJakubowskaTychySMS Tychy250 mD514:30
2175WeronikaJakubowskaTychySMS Tychy500 mD915:00
2244JakubJanczykSosnowiec800 mD1215:20
2245BartoszJankowskiBytom800 mD1215:20
2246MateuszJankowskiBytom800 mD1215:20
2199FranciszekJanowskiKatowiceSMS Katowice500 mD1015:05
2247JanJanowskiKatowiceSP NR 64800 mD1215:20
2248MichałJasionowskiZabrze800 mD1215:20
2121AlicjaJerzyckaMysłowice500 mD714:45
2122AmeliaJeziorskaSiemianowice Śląskie 500 mD714:45
2147JakubKaczmarekSosnowiecSP nr 9 500 mD814:50
2026NikodemKaczmarekSosnowiecSosnowiec PM 3950 mD214:05
2249KamilKandziaSiemianowice ŚląskieSP 20 Siemianowice800 mD1215:20
2200MateuszKandziaSiemianowice ŚląskieSP 20 Siemianowice500 mD1015:05
2105JakubKaraśChorzów250 mD614:35
2250TomekKaziorKatowiceSP 66 Katowice800 mD1215:20
2004PaulinaKądziołkaSiemianowice Śląskie50 mD114:00
2123KorneliaKędzierskaDąbrowa Górnicza 500 mD714:45
2027AlexanderKępkaDąbrowa Górnicza 50 mD214:05
2005AlicjaKlimekRuda Śląska50 mD114:00
2221AmeliaKlimekRuda Śląska 800 mD1115:15
2222WiktoriaKokosińskaRuda Śląska800 mD1115:15
2201DominikKopećKatowiceHuragan Ligota500 mD1015:05
2124KarolinaKopećKatowiceHuragan Ligota500 mD714:45
2006AnielaKorczynaMysłowice50 mD114:00
2066DawidKosiorekKatowice200 mD414:20
2007HannaKotDąbrowa Górnicza50 mD114:00
2148WojtekKotDąbrowa Górnicza500 mD814:50
2176EmilyKowalczykBędzinsp8 bedzin500 mD915:00
2028JanKryńKatowice 50 mD214:05
2067HenrykKsiężykChorzów200 mD414:20
2177MagdalenaKubackaKatowiceSP nr 15 w Katowicach500 mD915:00
2125MartaKubackaKatowiceMP nr 2 w Katowicach500 mD714:45
2251BartoszKubeczkoMysłowiceUnia Kosztowy800 mD1215:20
2149KacperKucharskiSiemianowice Śląskie 500 mD814:50
2029WojtekKucharskiSiemianowice Śląskie 50 mD214:05
2126AleksandraKucielJaworzno500 mD714:45
2106NorbertKucielJaworzno250 mD614:35
2178TamaraKuczyńskaKatowiceSP33 Katowice500 mD915:00
2107JaśKuczyńskiKatowiceGórnik loto250 mD614:35
2223KingaKuszykChruszczobród800 mD1115:15
2150Wiktor AleksanderKuśmirekRybnik500 mD814:50
2224NataszaKwaśniewskaMysłowiceEine Sportgruppe800 mD1115:15
2252JakubKwiecińskiBytomSP45 Bytom800 mD1215:20
2030BartoszLaskowskiDąbrowa GórniczaOrzeszki Team50 mD214:05
2151TymonLatawiecRybnik500 mD814:50
2202JakubLebekKatowice500 mD1015:05
2127JuliaLebekKatowice500 mD714:45
2053MichalinaLemańskaGliwice200 mD314:15
2008NinaLemańskaGliwice50 mD114:00
2009AmeliaLorekChorzów50 mD114:00
2010MarcelinaŁąckaDąbrowa Górnicza50 mD114:00
2031DominikŁąckiDąbrowa Górnicza50 mD214:05
2011MajaŁukaszewskaDąbrowa Górnicza50 mD114:00
2152DominikŁukaszewskiDąbrowa Górnicza500 mD814:50
2012KamilaMajewskaDąbrowa Górnicza 50 mD114:00
2084ŁucjaMalikSiemianowice Śląskie250 mD514:30
2225OliwiaMalinaKatowice800 mD1115:15
2032DominikMałeckiRuda Śląska50 mD214:05
2108LeonMarcolKatowice250 mD614:35
2253JakubMarekwicaKatowiceMk team800 mD1215:20
2054ZofiaMarkockaSosnowiecMarkocki team200 mD314:15
2068MichałMarkockiSosonwiecMarkocki team200 mD414:20
2153DamianMastejKatowice500 mD814:50
2128EmiliaMaślakŚwiętochłowicePrzedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach500 mD714:45
2033JakubMaślakŚwiętochłowice50 mD214:05
2034DominikMatejMysłowice 50 mD214:05
2069LeonMazurekKatowice200 mD414:20
2154AleksanderMikaKatowiceZSiP nr 1 w Katowicach500 mD814:50
2155JanMiszMysłowiceWspólna team500 mD814:50
2156JulianMiszMysłowiceWspólna team500 mD814:50
2070StaśMitręgaDąbrowa Górnicza200 mD414:20
2203MaksymilianMoensKatowice500 mD1015:05
2109RafałMorawaMysłowice 250 mD614:35
2129WeronikaMrozekGaszowice500 mD714:45
2130NataliaMurczekBojszowy500 mD714:45
2226PaulinaMurczekBojszowy800 mD1115:15
2085AmeliaMusiołKatowice250 mD514:30
2227NinaMuszerKatowiceHURAGAN LIGOTA800 mD1115:15
2086PolaMuszerKatowiceHURAGAN LIGOTA250 mD514:30
2179JessicaNędzyńskaDąbrowa Górnicza 500 mD915:00
2157AdrianNiskiChorzów 500 mD814:50
2180PaulinaNowakCzeladź SP 5 Czeladź 500 mD915:00
2071PawełNowakCzeladź Przedszkole nr 10 Czeladź 200 mD414:20
2204WojciechNowakowskiKatowicePaderewa500 mD1015:05
2087AnnaOgłazaKatowice250 mD514:30
2228KarolinaOgłazaKatowice800 mD1115:15
2254MateuszOgłazaKatowice800 mD1215:20
2205MiłoszOlaszewskiKatowicePiotrowickie Beboki500 mD1015:05
2158CezaryOleszekCzeladźRozwiązane Sznurowadła500 mD814:50
2088MajaOpiłekKatowice250 mD514:30
2159SebastianOwczarekZabrze500 mD814:50
2131JuliaPachaMyslowice500 mD714:45
2206DawidPajęckiPiekary ŚląskieMSP 11500 mD1015:05
2072MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD414:20
2110GabrielPandzichKatowiceCarbon Silesia Sport250 mD614:35
2160KacperPawlikZabrze500 mD814:50
2229NataliaPawlikZabrze800 mD1115:15
2230JuliaPaździernyKatowice800 mD1115:15
2181LauraPietrasikKatowice500 mD915:00
2231LenaPietrasikKatowice800 mD1115:15
2255DawidPietrzykKatowice800 mD1215:20
2089VanessaPietrzykKatowice250 mD514:30
2035KarolPikułaBieruńBiegnę Byle Dobiec50 mD214:05
2111JanPinocyMysłowice250 mD614:35
2055AnastazjaPiowczykKatowiceJURASSIC RUNNERS200 mD314:15
2132MilenaPlaczekChorzów 500 mD714:45
2207SzymonPłonkaMysłowiceSzkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice500 mD1015:05
2133JuliaPolasińskaKatowice500 mD714:45
2090NataliaPrzepiórkaZabrzeBarel-Management250 mD514:30
2161StasiuPuchałaKatowice500 mD814:50
2182ZofiaPuchałaKatowice500 mD915:00
2134NataliaPuławskaRuda ŚląskaSP 27500 mD714:45
2232MartynaPypłaczMysłowice SP 14 Mysłowice800 mD1115:15
2256HubertReckwaldRuda Śląska800 mD1215:20
2257IgorReckwaldRuda Śląska800 mD1215:20
2208WojciechReckwaldRuda Śląska500 mD1015:05
2258MichałRembaczKatowicePaderewa800 mD1215:20
2112KubaRękawekSosnowiecTelegilixTeam250 mD614:35
2036KrzysztofRimTychyMk Team 50 mD214:05
2183MagdalenaRostŚwiętochłowice500 mD915:00
2259PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni800 mD1215:20
2013ZuzannaRzadkowskaRuda Śląska50 mD114:00
2260SebastianRzadkowskiRuda Śląska800 mD1215:20
2162TomekSakKatowice500 mD814:50
2135MajaSasChorzów 500 mD714:45
2073BłażejSawickiŁazy200 mD414:20
2184JagodaSichmaŚwiętochłowice500 mD915:00
2185LilianaSiemionSiemianowice Śląskie500 mD915:00
2014OliwiaSiwiecKatowiceMk team 50 mD114:00
2113JakubSkutelaMikołów250 mD614:35
2037KasperekSkutnikMysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No I50 mD214:05
2056ZuziaSkutnikMysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No I200 mD314:15
2233SandraSłowiakLigota800 mD1115:15
2136AleksandraSłowikZabrze 500 mD714:45
2163KacperSłyszKatowice500 mD814:50
2261WiktorSłyszKatowice800 mD1215:20
2209GabrielSmagaRuda Śląska500 mD1015:05
2057MartynaSnochKatowice200 mD314:15
2038IgorSobieskiKnurów50 mD214:05
2186MajaSochaKatowice500 mD915:00
2074IgorSojkaKatowice 200 mD414:20
2210JacekSokołaBobrownikiUks bobry bobrowniki500 mD1015:05
2114JakubSokołaBobrownikiPrzedszkole publiczne bobrowniki250 mD614:35
2015NataliaSołtysiakKatowice50 mD114:00
2211RafałSołtysiakKatowice500 mD1015:05
2164JakubSonnenfeldKatowice500 mD814:50
2039WojciechSonnenfeldKatowice50 mD214:05
2165BorysSprawaSiemianowice Śląskie 500 mD814:50
2262SzymonSpyraPoręba800 mD1215:20
2187MollyStarońMysłowice500 mD915:00
2263BartoszStarostkaRuda Śląska800 mD1215:20
2091NadiaStrączkowskaKatowice250 mD514:30
2075SzymonStrączkowskiKatowice200 mD414:20
2092MajaStróżykowskaGliwice250 mD514:30
2137ZuzannaStrychalskaKatowice500 mD714:45
2076KacperSuszczykSiemianowice ŚląskieMk Team 200 mD414:20
2040PawełSuszczykSiemianowice Śląskie Mk Team 50 mD214:05
2212AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie500 mD1015:05
2264OskarSzelągGliwice800 mD1215:20
2077KarolSzoblikChorzów200 mD414:20
2058NikolaSzponarMysłowice 200 mD314:15
2166ŁukaszŚlosorzKatowiceSp nr 1 Katowice 500 mD814:50
2265MaksymilianŚlosorzKatowiceSp nr 1 Katowice 800 mD1215:20
2266PiotrŚlosorzKatowiceSp nr 1 Katowice 800 mD1215:20
2115IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice 250 mD614:35
2016HaniaTaborTychy50 mD114:00
2138JagodaTejsSiemianowice ŚląskieJagodowyTeam500 mD714:45
2188MalwinaThammKatowiceSP33 Katowice500 mD915:00
2234MichalinaThammKatowiceSP33 Katowice800 mD1115:15
2017JagodaTomczokKatowice50 mD114:00
2213MarcinTomczokKatowice500 mD1015:05
2093EmiliaTrembowieckaMysłowice250 mD514:30
2189NataliaTrembowieckaMysłowice500 mD915:00
2235GabrysiaTrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin800 mD1115:15
2267KrystianTrutwinChorzówKlub Aktywnych Rodzin800 mD1215:20
2041TymonUrbankiewiczKatowicePiotrowickie Beboki50 mD214:05
2116WojciechUrbańskiSosnowiec250 mD614:35
2190MartynaUrychKatowiceRun as One500 mD915:00
2268MichałUrychKatowiceRun as One800 mD1215:20
2042PascalWalczakKatowicePrzedszkole 3250 mD214:05
2191HannaWideraKatowice500 mD915:00
2269JakubWidzewiczZabrze800 mD1215:20
2059KarolinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM200 mD314:15
2139PaulinaWitorSiemianowice ŚląskieMK TEAM500 mD714:45
2043BorysWoydyłoZabrze50 mD214:05
2236HaniaWójcikMysłowiceSzkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice800 mD1115:15
2214MichałWójcikSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie 500 mD1015:05
2270PawełWójcikSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie 800 mD1215:20
2094WiktoriaWójcikŚwiętochłowiceAP TYGRYSKI Świętochłowice250 mD514:30
2192LenaWróbelKatowice500 mD915:00
2095LenaZalewskaKatowice250 mD514:30
2237ZuzannaZarembaKatowice800 mD1115:15
2044SzymonZduniakDobieszowice50 mD214:05
2018AmeliaZiętekJaworzno 50 mD114:00
2045OskarZiętekJaworzno 50 mD214:05