WYNIKI GRAND PRIX MK TEAM 2018 PO PIERWSZYM BIEGU

Drodzy uczestnicy IV Parkowych Hercklekotów, na stronie pojawiły się wyniki Grand Prix MK team 2018. Zachęcamy do zapoznania się i dalszym udziale w rywalizacji.

Pamiętajcie, że na KAŻDYM naszym biegu w pakiecie znajdziecie magnes z logo biegu, a osoby, które UKOŃCZĄ (przebiegną, przemaszerują) wszystkie 4 biegi, na uroczystej gali, która odbędzie się w styczniu 2019 roku, otrzymają certyfikat i imienną ramkę-magnes, która będzie tworzyć całość z pozostałymi magnesami.

‼️JEDNA WAŻNA UWAGA‼️
koniecznie sprawdźcie poprawność pisowni waszych imion i nazwisk w wynikach GP, coś co dla Was z pozoru jest niewinnym błędem, dla nas ma kolosalne znaczenie. W 2017 roku we wszystkich biegach wystartowało ponad 3 tysiące zawodników. To ogromnie dużo nazwisk, a niektórzy z Was potrafili na każdym biegu zapisać się inaczej, bo w nazwisku występowało ą, ę,ł, ń, ź, ż itp.
Wymagało to od nas bardzo dużo pracy, pisania do Was maili i dzwonienia, a i tak nie obyło się bez przykrych niespodzianek, bo dla takiej osoby nie było certyfikatu.
Jeśli macie dwuczłonowe nazwisko albo w ciągu roku je zmienicie, a zależy Wam na GP, koniecznie napiszcie maila do Marcina
➡️ marcin.brol@mkteamevents.pl