LISTY STARTOWE – VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI

Poniżej listy startowe na VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI.
Biuro zawodów działa w sobotę w godzinach 12:00 – 18:00. Pakiety startowe należy odebrać MAKSYMALNIE 15 min przed planowaną godziną startu.
Biuro zawodów mieści się w niebieskiem namiocie, tuż obok rybaczówki, nad stawem Rzęsa w Siemianowicach. Wejście od strony ulicy Śląskiej 85 lub od strony ulicy Dworskiej.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest TUTAJ

Harmonogram startów biegów dla dzieci dostępny jest TUTAJ

Mapa trasa dostępna jest TUTAJ

Mapa trasy biegów dla dzieci dostępna jest TUTAJ 

W biurze zawodów odbierasz pakiet na podstawie numeru startowego (ustaw się do odpowiedniego stanowiska), który można sprawdzić:

TUTAJ – biegi na 5/10/NW

TUTAJ – biegi dla dzieci

W biurze zawodów nie będzie możliwości by zapisać się na zawody.

W okolicy startu/mety znajdować się będzie depozyt, który będzie dostępny dla zawodników startujących w biegu na 5/10/NW, szatnie oraz przenośne toalety.

Osoby startujące w biegu na 5/10/NW w swoich pakietach startowych otrzymają kopertę z chipem. Numer NA KOPERCIE (nie na chipie) powinien być zgodny z numerem startowym. Chip należy zamocować DO BUTA.  Niedopuszczalne jest mocowanie chipa do plecaka, chowanie do kieszeni itp. skutkuje to brakiem wyniku na liście.

DOJAZD/PARKING

O przestrzeganiu przepisów drogowych nikomu pisać nie trzeba ALE na wszelki wypadek przypomnimy Wam, że:

  • na miejsce startu należy dotrzeć piechotą
  • nie należy parkować pod zakazem parkowania/na trawnikach/na terenach prywatnych
  • w sobotę ma być ładna pogoda, dlatego namawiamy Was do wyjścia z domu parę minut wcześniej i zostawienie samochodu w jednym z rekomendowanych przez nas miejsc ZOBACZ TUTAJ
  • jeśli jedziesz do nas pierwszy raz, zobacz opcję dojazu TUTAJ

AKCJA CHARYTATYWNA PODCZAS BIEGU

Marcin – wyjątkowy chłopiec przyszedł na świat w marcu 2018 roku, nieco wcześniej niż planowano. Z wagą zaledwie 2300 g. Cała ciąża była pod wielkim znakiem zapytania. Nie było pewności czy Marcinek będzie żył. Diagnozy i rokowania były okrutne 🙁 Od pierwszego dnia Marcin boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, a mianowicie: z wadą genetyczną (zespół Noonan), wadą serca (kardiomiopatia przerostowa mięśni sercowych, arytmia, niedomykalność zastawki mitralnej), ma nieco krótsze rączki i nóżki, wnętrostwo, dysmorfię twarzową, niedosłuch, osłabiony wzrok, opóźnienie psychoruchowe, a po obrzęku na karku, który był wielkości jego głowy, pozostał bardzo duży płat luźnej skóry. Dopiero kiedy skończył 9 miesięcy nauczył się podnosić główkę kiedy leży na brzuszku. W maju 2019 roku Marcin przeszedł operację usunięcia naddatku skóry na karku i już miesiąc później zaczął raczkować. Kiedy skończył 17 miesięcy zaczął wstawać, a mając 2 lata postawił pierwsze samodzielne kroki 👣👣👣 dziś biega i łobuzuje 🙆‍♀️ Miał trudny start, ale dzięki jego ciężkiej pracy pomału wszystko nadrabia. Podczas naszego biegu będzie można wesprzeć Marcinka. Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic SMS na biegu będzie dużo strasznych wypieków i oraz strasznie słodka wata cukrowa.Mamy nadzieję, że chętnie dorzucicie do puszki parę groszy, które dla rodziców Marcina, na pewno okażą się bardzo pomocne. Liczymy na Was.

GASTRONOMIA

Podczas biegu będzie z nami MONTOWNIA SMAKU I ZDROWIA oraz BIKE CAFE. Zapraszamy wszystkich na pyszne podpłomyki, także w wersji wege oraz pyszną gorącą lub mrożoną kawę.

Planujemy także rozpalić ognisko (trzymajcie kciuki by się udało, bo drewno to dzisiaj towar deficytowy).

My po biegu na dystansie 5/10/NW częstować Was będzie donatami, które specjalnie dla Was przygotowana firma STOKSON.

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Będzie z nami SKLEP ANIMATORA, który przygotuje animacje dla dzieci, koniecznie zajrzyjcie do ich namiotu, bo na pewno wymyślą dla dzieci wspaniałe zabawy

🎃👻Jeśli nie macie pomysłu na przebranie zapraszamy do #SklepAnimatora na zakupy (Kościuszki 43, Katowice) a na hasło NOCNE MARKI otrzymacie rabat.

Podczas Nocnych Marków, będzie z nami niezwykły gość – KTO ROSOMAK. KTO Rosomak jest pojazdem pływającym, może być transportowany koleją, drogą morską oraz powietrzną. Spełnia najwyższe wymagania współczesnego pola walki. Pewnie wszyscy doskonale wiedzą, że KTO ROSOMAK jest produkowany w naszym mieście, w Siemianowicach Śląskich. Podczas biegu będzie można zrobić sobie zdjęcia, a nawet zajrzeć do środka Rosomaka.Dodatkowo, przedsiębiorstwo Rosomak przekaże 5 nagród dla uczestników biegu, które będą związane z 70 leciem spółki.

Specjalnie dla dzieci zaprosiliśmy także Komendę Miejską Policji w Siemianowicach Śląskich. Panowie policjanci przygotowali akcję edukacyjną dla dzieci, więc wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy do policyjnego namiotu.

ATRAKCJE DLA STARSZYCH

Podczas biegu 🎃VIII Siemianowickie Nocne Marki🎃 będzie można skorzystać z terapii manualnej techniką Bowena🤩Terapia techniką Bowena to miękka terapia powięziowa. Polega na wykonywaniu przez terapeutę delikatnych ruchów palcami na tkankach ciała:- mięśniach- ścięgnach- powięziach- wiązkach nerwowychTerapia metodą Bowena bazuje na stymulacji układu nerwowego. Jest efektywna w dolegliwościach bólowych, spowodowanych kontuzjami, chorobami, zaburzeniami napięcia mięśniowego, stresem. Zabiegi poprawiają swobodę ruchu tkanek i płynów ustrojowych, co przekłada się na poprawę funkcjonowania organizmu, podnosząc jego wydolność.

ZABIEG JEST:

– delikatny i przyjemny

– nie ma przeciwwskazań

– każdy uczestnik biegu może skorzystać

FitFyd klub zdrowego stylu życia serdecznie zaprasza na bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej 😁 a przy okazji można wygrać sporo ciekawych nagród ❣️Może jesteś ciekawy jaki masz wiek metaboliczny, albo ile mięśni znajduje się w Twoim ciele🤔🤔🤔 koniecznie odwiedź stanowisko Justyny, która będzie z nami na Nocnych Markach.Będzie również możliwość umówienia się na bezpłatną analizę składu ciała, która pokazuje nam aż 11 różnych parametrów🤩🤩🤩

Zapraszamy do otwartej grupy na FB: TUTAJ

BIEG WIRTUALNY

Wysyłka medali rozpocznie się 2 listopada.

DO ZOBACZENIA!

ps. pamiętaj o konkursie na najlepsze przebranie, czekają nagrody!!