PODZIĘKOWANIA – VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI

VIII Siemianowickie Nocne Marki za nami👻 Było strasznie fajnie, klimatycznie i ciepłoooo, ale na szczęście żaden makijaż się nie rozpłynął🤩 chociaż Panowie w pomarańczowym sweterku pewnie trochę narzekali na stylizację😅

Na wstępie dziękujemy Michał Maszka – Fotografia za zrealizowanie relacji filmowej😍 oraz całemu zespołowi MK team za trud i zaangażowanie od samego rana, a nawet dużo, dużo wcześniej.
Dziękujemy naszym pomocnikom, którzy pomagali w organizacji, dziękujemy ekipie z II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich, ZSTiO Meritum, ekipie ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach oraz I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.Kochanowskiego w Świętochłowicach, a także Matejkowski Rescue Team – daliście czadu!
Dziękujemy Siemianowice Dobre Bo Śląskie oraz Siemianowice Śląskie na sportowo za możliwość zorganizowania biegu #NocneMarki oraz wsparcie jakie otrzymaliśmy.
Dziękujemy Siemianowickie Centrum Kultury oraz MOSiR Pszczelnik za wsparcie techniczne naszego wydarzenia.
Dziękujemy naszym Partnerom, dzięki którym możemy obdarowywać Was wspaniałymi, ciekawymi i oryginalnymi nagrodami😍
Za udział w biegu Nocne Marki, dziękujemy także Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic SMS i zorganizowanie akcji dla Marcin – wyjątkowy chłopiec, dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 1 362,19 PLN🥰🥰🥰 Biegacze i nordic walkerzy! dziękujemy za Waszą hojność!!
Dziękujemy Wam biegacze i nordic walkerzy!! My dajemy z siebie 100% i mnóstwo serca, mamy nadzieję, że to widzicie i czujecie. Przychodząc na nasze biegi, obdarzacie nas ogromnym zaufaniem, które bardzo doceniamy i dokładamy wszelkich starań, by go nie zawieść. Dziękujemy😍
Specjalne podziękowania dla Marzeny Staszewskiej 😘 oraz Tomasza Skuty, którzy godnie zastępują Marcin Maszka podczas jego nieobecności.
Dziękujemy Panu Antoniemu Leja za niecenioną pomoc oraz całemu Kołu PZW nr 100 w Siemianowicach Śląskich, za możliwość korzystania z Rybaczówki.
#mkteam 😍Marcin Brol, Ewa Ziętek, Marzena Staszewska, Adam Saletnik, Robert Brożyński, Kuba Adamek, Betina Ogon Damian Mazur, Agnieszka Mazur, Paula Obara, Michał Maszka
Dziękujemy, Marek & Klaudia😘