LISTA STARTOWA BIEGÓW DZIECI NOCNE MARKI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później).
D6 – bieg chłopców na 200 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014).
D8 – bieg chłopców na 400 metrów. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014).
D9 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010).
D10 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010).

W biegach od D1, D2, D3 i D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.
W biegach od D5 do D10 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
78KrzysztofAdamczykCzyżówka200 mD613:30
222MajaAdamczykCzyżówkaKS Olkusz800 mD913:50
158JanAgdanCzeladź400 mD813:45
159KubaBanasiewiczKatowiceDisco ponad wszystko400 mD813:45
112JoannaBaraMikołów400 mD713:40
160PiotrBaraMikołów400 mD813:45
161ArturBasekSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają400 mD813:45
236WojtekBednarskiKatowice800 mD1013:55
113OliwiaBiałasSiemianowice Śląskie MKTeam400 mD713:40
237BartoszBiałekGliwice800 mD1013:55
114MajaBiałekGliwice400 mD713:40
238IgorBłaszczykSiemianowice Śląskie800 mD1013:55
1ZuzannaBoguckaChorzów50 mD113:00
79FilipBoguckiChorzów200 mD613:30
162TymonBryłaBytomRR400 mD813:45
163EmilBudzioszSiemianowice Śląskie400 mD813:45
115HelenaBudzioszSiemianowice Śląskie400 mD713:40
116MilenaBujoczekBytom400 mD713:40
80GrzegorzBurczakMysłowice200 mD613:30
26MartynaCiukajŚwiętochłowice#redlips200 mD313:15
18AleksanderCymaraKatowice50 mD213:05
56AlicjaCymaraKatowice200 mD513:25
57MichalinaCzarnuchSiemianowice Śląskie200 mD513:25
117LiliannaDąbrowskaSosnowiec400 mD713:40
164WiktorDraganKędzierzyn-KoźleKlub Ziomali400 mD813:45
2AlicjaDramińskaCzeladź50 mD113:00
81LeonDróżdżCzęstochowa Klub Biegaczy JYSK200 mD613:30
118JuliaDudaSiemianowice ŚląskieSP 13 SiemianowiceŚląskie400 mD713:40
82TymoteuszDylągSiemianowice Śląskie200 mD613:30
165WiktorDylągSiemianowice Śląskie400 mD813:45
3ZofiaDziwińskaKatowice 50 mD113:00
19PiotrDziwińskiKatowice 50 mD213:05
166OskarFabiańskiŚwiętochłowice400 mD813:45
167JanFoikKatowice400 mD813:45
168SzymonFronkKatowice400 mD813:45
239StanisławFundamentSiemianowice SląskieSp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE 800 mD1013:55
58NataliaFydaKatowiceCSC Adventure Academy200 mD513:25
59LauraGaborChorzów200 mD513:25
119AnnaGabryśRuda Śląska400 mD713:40
223PaulinaGabryśRuda Śląska800 mD913:50
27OlaGajSiemianowice ŚląskiePrzedszkole Sowia 5200 mD313:15
83WojtekGajSiemianowice ŚląskiePrzedszkole Sowia 5200 mD613:30
169KacperGamońŚwiętochłowice400 mD813:45
170BartekGielSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich400 mD813:45
60TolaGierczyckaGliwice200 mD513:25
171DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam 400 mD813:45
61ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam 200 mD513:25
28LauraGrabSiemianowice ŚląskieMk team 200 mD313:15
172MichałGrabkaKatowice400 mD813:45
173FranciszekGruszkaSiemianowice ŚląskieZSS Siemianowice Śląskie400 mD813:45
84GniewomirHadzińskiKatowicePrzedszkole nr 82 w Katowicach200 mD613:30
120MajaHajdukSiemianowice Śląskie400 mD713:40
121MałgorzataHajdukKatowice400 mD713:40
85MikołajHajdukSiemianowice Śląskie200 mD613:30
174MarcinIwaneckiSiemianowice Śląskie 400 mD813:45
86MiłoszIwaneckiSiemianowice ŚląskieKS STRIKER200 mD613:30
87WojciechIwaneckiSiemianowice Śląskie 200 mD613:30
224KlaudiaJakubowskaTychyJakubsTeam 800 mD913:50
122PaulinaJakubowskaTychyJakubsTeam 400 mD713:40
123WeronikaJakubowskaTychyJakubsTeam 400 mD713:40
175NatanJankowskiSosnowiec400 mD813:45
4MagdaJanowskaKatowicePrzedszkole nr 16 Katowice50 mD113:00
240FranciszekJanowskiKatowiceSMS Katowice800 mD1013:55
241JanJanowskiKatowiceSp nr 64 Katowice800 mD1013:55
176TomaszJewiakKatowice400 mD813:45
88OliwierJurzycaRuda Śląska200 mD613:30
124ZosiaKabotSiemianowice Śląskie 400 mD713:40
177MateuszKaczmarskiSosnowiecKaczmarski Team400 mD813:45
89MikołajKaczmarskiSosnowiecKaczmarski Team200 mD613:30
242KamilKandziaSiemianowice Śląskie800 mD1013:55
178MateuszKandziaSiemianowice Śląskie.400 mD813:45
29LilianaKapicaKrakówMK team200 mD313:15
62NataliaKapicaBytom200 mD513:25
46StanisławKarolSosnowiec200 mD413:20
90KacperKasperczykChorzów 200 mD613:30
5KingaKasperczykChorzów 50 mD113:00
179KubaKlaskaSiemianowice ŚląskieWodnik Siemianowice 400 mD813:45
243MaciekKlaskaSiemianowice Śląskie800 mD1013:55
244BartoszKlepaczekChorzówKS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW800 mD1013:55
30HannaKnappRuda ŚląskaPrzedszkole nr 9 w Rudzie Śląskiej200 mD313:15
91KsaweryKnappRuda ŚląskaPrzedszkole nr 9 w Rudzie Śląskiej200 mD613:30
125AmeliaKołodzińskaSiemianowice Śląskie 400 mD713:40
6JuliaKomanderChorzów50 mD113:00
47MichałKomanderChorzów200 mD413:20
180TomaszKornaśŚwiętochłowice400 mD813:45
225OliwiaKostrzewaGorzów ŚląskiVictoria Olesno800 mD913:50
181IgnacyKrzyzanoeskiKatowice400 mD813:45
182JerzyKrzyżanowskiKatowice400 mD813:45
63ZuzannaKrzyżowskaKatowiceBRAK200 mD513:25
48AleksKrzyżowskiKatowiceBRAK200 mD413:20
183KacperKucharskiSiemianowice Śląskie 400 mD813:45
92WojtekKucharskiSiemianowice Śląskie 200 mD613:30
93GustawKuklaChorzów200 mD613:30
184StefanKuklaChorzów400 mD813:45
94AdamKulicaRuda Śląska200 mD613:30
64PatrycjaKulpaWadowiceAda team200 mD513:25
7IzabelaKułakBytomPrzedszkole 35 Bytom50 mD113:00
31PaulinaKułakBytomPrzedszkole 35 Bytom200 mD313:15
226MajaLabiskoBukownoKUSY Bukowno800 mD913:50
20JakubLataSiemianowice Śląskie50 mD213:05
49BartoszLatusekKatowicePrzedszkole nr 87 Katowice200 mD413:20
21TomaszLatusekKatowiceŻłobek Miejski50 mD213:05
95WojciechLazarSiemianowice ŚląskieAPN200 mD613:30
126EmiliaLegutkiSiemianowice SlaskieMK team400 mD713:40
96IgnacyLegutkiSiemianowice SlaskieMk team 200 mD613:30
97BłażejLichońSosnowiecPRZEDSZKOLE 44 Sosnowiec200 mD613:30
127MajaLipaSiemianowice ŚląskieSzkoła podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie400 mD713:40
185LeonLizońKatowiceSzkola podstawowa 45 katowice400 mD813:45
186KsaweryŁataczSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich400 mD813:45
8MilenaŁataczSiemianowice Śląskie50 mD113:00
9OliwiaŁataczSiemianowice Śląskie50 mD113:00
10MarcelinaŁąckaDąbrowa Górnicza50 mD113:00
98DominikŁąckiDąbrowa Górnicza200 mD613:30
65MajaŁukaszewskaDąbrowa Górnicza 200 mD513:25
187DominikŁukaszewskiDąbrowa Górnicza 400 mD813:45
128EwaMachuraBobrowniki400 mD713:40
66OlgaMachuraBobrowniki200 mD513:25
32KamilaMajewskaDąbrowa Górnicza 200 mD313:15
188PiotrMalinaKatowice400 mD813:45
245WojtekMalinaKatowice800 mD1013:55
129AgataMalinowskaJankowice400 mD713:40
99FilipMalinowskiJankowice200 mD613:30
130MagdaMalordyMysłowice400 mD713:40
131MarysiaMalordyMysłowice400 mD713:40
227KarolinaMarcinekSiemianowice ŚląskieSP 13800 mD913:50
33AmeliaMarciniakSyrynia 200 mD313:15
11AntoninaMarciniakSyrynia 50 mD113:00
132NadiaMarcokChorzówSagot400 mD713:40
100LeonMarcolKatowice200 mD613:30
12JuliaMazurChorzówMKTeam50 mD113:00
189MikołajMiczkaSiemianowice Śląskie400 mD813:45
34EmiliaMotykaSiemianowice ŚląskiePrzedszkole Sowia 5200 mD313:15
35MariaMrózSiemianowice Śląskie200 mD313:15
246FranciszekNiemiecSiemianowice Śląskie 800 mD1013:55
22RemigiuszNiesłonyŚwiętochłowice50 mD213:05
190AdrianNiskiChorzów400 mD813:45
191AleksanderNosSiemianowiceRotunda Rozwoju SP4400 mD813:45
192KsaweryNosSiemianowiceRotunda Rozwoju SP4400 mD813:45
36AnnaNowakZabrze200 mD313:15
37BasiaNowakSiemianowice SlaskiePrzedszkole nr 16200 mD313:15
101MichałNowakZabrze200 mD613:30
193NikodemNowakPiekary ŚląskieLecymy Durś400 mD813:45
50OlafNowakPiekary ŚląskieLecymy Durś200 mD413:20
133AnnaOgłazaKatowice400 mD713:40
228KarolinaOgłazaKatowice800 mD913:50
67HannaOrczykKatowice200 mD513:25
134JuliaPachaMysłowice400 mD713:40
135BożenaPająkSiemianowice ŚląskieSP 13 SiemianowiceŚląskie400 mD713:40
229LidiaPająkSiemianowice ŚląskieSP 13 SiemianowiceŚląskie800 mD913:50
51MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD413:20
68KingaPałysMyszków200 mD513:25
194AntoniPaprotnySiemianowice Śląskie400 mD813:45
69HelenaPaprotnySiemianowice Śląskie200 mD513:25
230ZuzannaPatykKatowice800 mD913:50
38IgaPawełczykPiekary Śląskie200 mD313:15
195JanPawlakChorzów400 mD813:45
136KajaPaździornyKatowiceSp1 Siemianowice400 mD713:40
70RozaliaPeruńSosnowiec200 mD513:25
247DawidPietrzykKatowice800 mD1013:55
137VanessaPietrzykKatowice400 mD713:40
196JanPinocyMysłowiceBiegamy z Oszczepem400 mD813:45
197WojciechPioskowikSiemianowice Śląskie400 mD813:45
198MilenaPłaczekChorzów 400 mD813:45
199BartoszPłatekSiemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają400 mD813:45
138JuliaPolasińskaKatowice400 mD713:40
13ZuzannaPolasińskaKatowice50 mD113:00
200StasiuPuchałaKatowice400 mD813:45
139ZosiaPuchałaKatowice400 mD713:40
140KingaRadwańskaSiemianowice Śląskie 400 mD713:40
102DanielRadwańskiSiemianowice Śląskie 200 mD613:30
103KrzysztofRimTychy200 mD613:30
231MagdalenaRostŚwiętochłowiceTS AKS Chorzów800 mD913:50
232NataliaRurańskaSiemianowie ŚląskieSzkoła podstawowa nr 20 Siemianowice Śląskie800 mD913:50
104MaciejRurańskiSiemianowice Śląskie 200 mD613:30
248MateuszRusinekSiemianowice Śląskie800 mD1013:55
249PatrykRychlikKlucze Lisy pustyni 800 mD1013:55
71LidiaRygusSosnowiec200 mD513:25
141AleksandraRymarczykJaworzno400 mD713:40
72MagdalenaRymarczykJaworzno200 mD513:25
39ZuzannaRzadkowskaRuda Śląska 200 mD313:15
250SebastianRzadkowskiRuda Śląska 800 mD1013:55
52WojciechSałacki-LindmajerBytom200 mD413:20
142MajaSasChorzów 400 mD713:40
53ErykSechmanSiemianowice Śląskie 200 mD413:20
14LaraSechmanSiemianowice Śląskie 50 mD113:00
73JoannaSieczkaSosnowiec200 mD513:25
143LilianaSiemionSiemianowice Śląskie400 mD713:40
144MarysiaSikoraKatowice 400 mD713:40
201PrzemysławSkalskiSiemianowice Śląskie400 mD813:45
202KacperSkoniecznyZabrze400 mD813:45
203MateuszSkoniecznyZabrze400 mD813:45
145AntoniaSkowronek - AleksySiemianowice ŚląskieSzkoła podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie400 mD713:40
146WiktoriaSkórkaPiekary ŚląskieLecymy Durś400 mD713:40
204TobiaszSkrzypiecSiemianowice Śląskie Zss siem400 mD813:45
147RoksanaSłabońZabrze 400 mD713:40
205MaciejSmogórMikołówSP 4 Mikołów 400 mD813:45
206JakubSokolaBobrowniki400 mD813:45
74NataliaSołtysiakKatowice200 mD513:25
207RafałSołtysiakKatowice400 mD813:45
208JakubSonnenfeldKatowice400 mD813:45
105WojciechSonnenfeldKatowice200 mD613:30
209AleskanderSowaChorzów400 mD813:45
210BorysSprawaSiemianowice Śląskie400 mD813:45
75KorneliaSteraSiemianowice Śląskie 200 mD513:25
40MajaStrychalskaKatowice200 mD313:15
148ZuzannaStrychalskaKatowice400 mD713:40
149MariaStyrczSosnowiec400 mD713:40
106KacperSuszczykSiemianowice Śląskie MKTeam200 mD613:30
211AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie400 mD813:45
23BorysSzczyrbaPyskowice50 mD213:05
76OliwiaSzczyrbaPyskowice200 mD513:25
15MilenaSzlembarskaCzeladź50 mD113:00
212MiłoszSzlembarskiCzeladź400 mD813:45
107MichałSzostokKatowiceW Pogoni Za Duchem200 mD613:30
213PiotrSzostokKatowiceW Pogoni Za Duchem400 mD813:45
214EdgarSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie400 mD813:45
150HonorataSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie400 mD713:40
24JulianSzpila-CzapuraSiemianowice Śląskie50 mD213:05
54MarcinSzwedaSiemianowice Śląskie 200 mD413:20
233BarbaraSzygułaKatowiceMK team 800 mD913:50
215KacperSzymanowskiSiemianowice Śląskie400 mD813:45
216OskarSzymanowskiSiemianowice Śląskie400 mD813:45
217PawełŚliwiokSiemianowice Śląskie400 mD813:45
218ŁukaszŚlosorzKatowiceSp nr 1 Katowice400 mD813:45
219IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice400 mD813:45
151OliwiaŚwiątekMikołów 400 mD713:40
152MartynaŚwierczyńskaKatowiceSP11 Katowice400 mD713:40
251MichałŚwitałaSiemianowiceSP11800 mD1013:55
77JagodaTomczokKatowice200 mD513:25
220MarcinTomczokKatowice400 mD813:45
221IgnacyTorzPyskowiceKlub Ziomali400 mD813:45
108KajetanTulejaChorzów 200 mD613:30
153MałgorzataTulejaChorzów400 mD713:40
109PascalWalczakKatowice200 mD613:30
110SzymonWalczakMysłowicePrzedszkole 3 Mysłowice200 mD613:30
41MartynaWaloKatowicePrzedszkole nr 93200 mD313:15
16WiktoriaWidłakSiemianowice Śląskie50 mD113:00
154EmiliaWirskaJaworznoNiezrzeszona400 mD713:40
155EmmaWirskaJaworznoNiezrzeszona400 mD713:40
156JudytaWitorSosnowiecMK team400 mD713:40
42KarolinaWitorSiemianowice ŚląskieMK Team200 mD313:15
43PaulinaWitorSiemianowice ŚląskieMK team200 mD313:15
234TosiaWitorSosnowiecMK team800 mD913:50
111ErykWystępBieruń200 mD613:30
17ŁucjaWystępBieruń50 mD113:00
157EmilkaZalcman-ZioraSiemianowiceWodnik Siemianowice 400 mD713:40
44TosiaZalcman-ZioraSiemianowice200 mD313:15
55SzymonZduniakDobieszowice200 mD413:20
25FranciszekZionkowskiDąbrowa Górnicza50 mD213:05
235BiankaŻochowskaKatowice800 mD913:50
45LauraŻochowskaKatowice200 mD313:15