VI BIEG MIKOŁAJKOWY WSPIERA KNEIPP

Drodzy Rodzice, Drogie dzieci, jest nam niezmiernie miło ogłosić, że VI Bieg Mikołajkowy w Katowicach wspiera firma Kneipp.

Każde dziecko odbierające swój pakiet startowy, otrzyma go w plecakach Kneipp, które wykonane są z materiału ekologicznego. W pakiecie odnajdziecie także kredki, które są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci i środowiska.

Dodatkowo w plecaku znajdzie się malowanka, która jest wykonana z materiału z recyklingu.

Produkty marki Kneipp® są tworzone na bazie naturalnych składników, zakład produkcyjny znajduje się na południu Niemiec. Nazwa marki pochodzi od Sebastiana Kneippa (1821-1897), prekursora naturalnych metod leczenia. W ciągu swojego życia Kneipp rozwinął wiedzę o leczniczym działaniu wody i roślin, wzbogacił ją o własne doświadczenia tworząc usystematyzowaną naukę. Pięć filarów nauki Kneippa – woda, rośliny, zdrowe odżywianie, ruch oraz równowaga stały się podstawą strategii rozwoju produktów kosmetycznych.

Kneipp jako producent kosmetyków opartych na naturalnych składach, dużą wagę przykłada również do tego, aby produkcja kosmetyków oraz ich opakowania nie były szkodliwe dla środowiska.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony: www.kneipp.pl