LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D6 – bieg chłopców na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2011 – 2012).
D8 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2011 – 2012).
D9 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2010).
D10 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2010).
D11 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).
D12 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008).

W biegach od D1 do D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.

W biegach od D5 do D12 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
200JakubAbrahamczykKatowice250 mD614:35
1LenaAdamczykRuda ŚląskieZaczarowane przedszkole50 mD114:00
445MajaAdamczykCzyżówkaKS Victoria Trzebinia800 mD1115:15
343ZuzannaAdamczykMysłowiceszkoła Płomień Katowice500 mD915:00
138ŁucjaAdamskaKatowiceALTA SPORT TEAM250 mD514:30
110JanAgdanCzeladź200 mD414:20
255AntoninaAleksySiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie500 mD714:45
306DominikAniołRudziniec500 mD814:50
2ZosiaBalickaSosnowiec POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM50 mD114:00
446MartaBanasiukChorzówSP 5 Chorzów800 mD1115:15
3AlicjaBasińskaMysłowice50 mD114:00
201JakubBetkaBędzin250 mD614:35
202KamilBiałachowskiKatowice 250 mD614:35
36KarolBiałasKatowicePrzedszkole nr 5 Katowice50 mD214:05
78AgnieszkaBielecKatowice200 mD314:15
256ElenkaBitnerPiasek500 mD714:45
390AntoniBlochKatowice500 mD1015:05
111FranciszekBlochKatowice200 mD414:20
307JakubBlochKatowice500 mD814:50
4KarolinaBłaszczykChorzówBiegam bo lubie50 mD114:00
203MaciejBorgielKatowice250 mD614:35
391MaksymilianBorgielKatowice500 mD1015:05
257MartynaBorkowskaŚwiętochłowiceSP 1 Świętochłowice 500 mD714:45
474MichałBorkowskiŚwiętochłowiceSP 1 Świętochłowice 800 mD1215:20
308BrunoBorowiakŁaziska Górne500 mD814:50
5NelaBorowiakŁaziska Górne50 mD114:00
204TymonBrawańskiRadlin250 mD614:35
344MajaBrudnowskaKatowice500 mD915:00
205MichałBryśKatowice250 mD614:35
79JuliaBrzozokKatowice200 mD314:15
309RadosławBrzozowskiDąbrowa Gornicza500 mD814:50
258MilenaBujoczekBytom500 mD714:45
392TymoteuszByzdraMysłowice500 mD1015:05
345ZuzannaByzdraMysłowiceSzkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice500 mD915:00
139EmilkaBzówikaMysłowice250 mD514:30
346LidiaBzówikaMysłowice500 mD915:00
447WeronikaCenkierŁaziska GórneMOSIR Łaziska Górne800 mD1115:15
310PrzemysławCetnarKatowice500 mD814:50
311FilipChłądSosnowiec500 mD814:50
393KubaChmielewskiKatowiceSP44 KATOWICE500 mD1015:05
37FilipChmuraSosnowiec50 mD214:05
347AnnaChrapekKatowiceSzkoła Podstawowa 15 Katowice500 mD915:00
206PiotrChrapekKatowice250 mD614:35
207WojciechChrząścikTychy250 mD614:35
348JuliaCieleckaKatowice500 mD915:00
259MagdaCieleckaKatowice500 mD714:45
6EwaCierniakOrzesze50 mD114:00
260LenaCierniakOrzesze500 mD714:45
448NadiaCierniakOrzesze800 mD1115:15
349WiktoriaCieślaPiekary Śląskie500 mD915:00
80OliwiaCiężarkiewiczMikołówPrzedszkole Zaczarowany Ogród Mikołów200 mD314:15
7MartynaCiukajŚwiętochłowice#redlips50 mD114:00
208DominikCupiałKatowice250 mD614:35
81AlicjaCymaraKatowice 200 mD314:15
82MajaCymaraKatowice 200 mD314:15
350HannaCzekajBędzinszkoła Płomień Katowice500 mD915:00
261NicolaCzerechBędzinRMF4RT GLADIATORS500 mD714:45
209XavierCzerechBędzinRMF4RT GLADIATORS250 mD614:35
394KacperĆwiertniaSosnowiec Szkoła podstawowa nr 9500 mD1015:05
262ZofiaDanowskaKatowice500 mD714:45
140LiliannaDąbrowskaSosnowiec250 mD514:30
449PaulinaDejasKatowice SP nr 37 800 mD1115:15
38AdamDołęgaGliwice50 mD214:05
210MikołajDołęgaGliwice250 mD614:35
112FilipDrosińskaKatowice 200 mD414:20
39IgorDrosińskaKatowice 50 mD214:05
312IgorDubielBędzin500 mD814:50
395MateuszDuczekRuda Śląska500 mD1015:05
211DominikDudaChorzów250 mD614:35
141JuliaDudaSiemianowice Śląskie250 mD514:30
475KamilDudaSiemianowice Śląskiesp 13 siemianowice800 mD1215:20
212KonradDudekKatowice250 mD614:35
8AlicjaDybalaRuda ŚląskaEkipa Na Kijach50 mD114:00
313DominikDybowskiChorzów500 mD814:50
213TymoteuszDylągSiemianowice Śląskie250 mD614:35
314WiktorDylągSiemianowice Śląskie500 mD814:50
476BartoszDylusSiemianowice Śląskie800 mD1215:20
477WiktorDylusSiemianowice Śląskie800 mD1215:20
478MateuszDyrkaPrzeczyce800 mD1215:20
450MagdaFigielKatowiceKojotki Naprzód Janów 800 mD1115:15
263NikolaFigielBojszowySMS Tychy500 mD714:45
83AlicjaFijołekChorzów200 mD314:15
84MajaFijołekChorzów200 mD314:15
351KarolinaFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec500 mD915:00
214KrzysztofFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec250 mD614:35
40MichałFilipekTychy Biegnę Byle Dobiec50 mD214:05
396StanisławFundamentSiemianowice SląskieSp nr 6 Siemianowice Śląskie 500 mD1015:05
315FilipFurmanKatowice Huragan Ligota500 mD814:50
142AntoninaGaborSiemianowice Śląskie250 mD514:30
451ZuzannaGaborSiemianowice Śląskie800 mD1115:15
397OliwierGajdaKatowice500 mD1015:05
143MałgorzataGajewskaKatowice250 mD514:30
398MateuszGajewskiKatowice500 mD1015:05
316BartekGalmanGliwice500 mD814:50
264ZuzannaGałuszkaŚwiętochłowiceHuragan Ligota500 mD714:45
215FilipGarncarzDąbrowa Górnicza250 mD614:35
399FranekGawronKatowicePijarzy500 mD1015:05
265LenaGawronKatowicePijarzy500 mD714:45
41OlekGawronKatowiceMundo Marino50 mD214:05
317EmilGąsiorMysłowiceSp 4 Mysłowice500 mD814:50
85JuliaGesikowskaRuda ŚląskaSp17 Ruda Śląska200 mD314:15
113KacperGębskiSosnowiec 200 mD414:20
114SzymonGęsikowskiRuda Śląska200 mD414:20
42LeonGiereśMysłowice50 mD214:05
216NatanGiereśMysłowice250 mD614:35
400MichałGieroszkaKatowice500 mD1015:05
217DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam250 mD614:35
9ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam50 mD114:00
115SzymonGłodniokMysłowice200 mD414:20
43MikołajGórnikiewiczSosnowiec50 mD214:05
10OlivierKrukowskiSosnowiec500 mD915:00
11ŁucjaGromadzkaChorzów 50 mD114:00
116JakubGromadzkiChorzów 200 mD414:20
86PolaGrzelakSiemianowice Śląskie200 mD314:15
452KarolinaGrześkowiakKatowice800 mD1115:15
318AdamGrzybowskiKatowice 500 mD814:50
401JeremiaszGrzybowskiKatowice 500 mD1015:05
218FabianGwaraCzeladź250 mD614:35
144AnastazjaGwiżdżPiekary ŚląskiePrzedszkole Wesoła Rodzinka 250 mD514:30
479RadosławHaidaŚwiętochłowice800 mD1215:20
266HankaHajdukKatowice500 mD714:45
480BorysIwachówZabrze800 mD1215:20
219KarolJarnotTychy200 mD414:20
352KlaudiaJakubowskaTychySMS Tychy500 mD915:00
145PaulinaJakubowskaTychySMS Tychy250 mD514:30
267WeronikaJakubowskaTychySMS Tychy500 mD714:45
402MichałJamrozikKatowiceKARATE OYAMA500 mD1015:05
146MilenaJanikZawiercieWarto Biegać Zawiercie250 mD514:30
403BartoszJankowskiBytom500 mD1015:05
481MateuszJankowskiBytom800 mD1215:20
404FranciszekJanowskiKatowiceSMS Katowice500 mD1015:05
482JanJanowskiKatowiceSP nr 64 Katowice800 mD1215:20
12MartaJobdaKatowicePRZEDSZKOLE NR 20 KATOWICE 50 mD114:00
87PaulinaJurekRadzionków200 mD314:15
268ZuzannaJurekRadzionków500 mD714:45
117JakubKaczmarekSosnowiecSP nr 9 200 mD414:20
44NikodemKaczmarekSosnowiecSosnowiec PM 3950 mD214:05
319KsaweryKajzerKatowiceSP 66 Katowice500 mD814:50
13MilenaKamińskaKatowice 50 mD114:00
118EmilKamińskiZabrze200 mD414:20
220FilipKamińskiZabrze250 mD614:35
405KamilKandziaSiemianowice ŚląskieSp 20 Siemianowice 500 mD1015:05
320MateuszKandziaSiemianowice ŚląskieSp 20 Siemianowice 500 mD814:50
453JagodaKaniaChorzówBatory Loto800 mD1115:15
321PawełKaniewskiKatowice500 mD814:50
353MartynaKaplerMysłowice500 mD915:00
45TomaszKaraśKatowice50 mD214:05
221TomaszKaraśSiemianowiceSiemianowice i przyjaciele biegają 250 mD614:35
147AlicjaKarlikKobiór250 mD514:30
269IgaKarlikKobiór500 mD714:45
454AgataKasperczykKatowicePolarex800 mD1115:15
148LiliannaKaszubaCzeladź#czeladzbiega250 mD514:30
483OliwierKaszubaCzeladź#czeladzbiega800 mD1215:20
406TomekKaziorKatowiceSP 66 Katowice500 mD1015:05
14PaulinaKądziołkaSiemianowice Śląskie50 mD114:00
270KorneliaKędzierskaDąbrowa Górnicza 500 mD714:45
46AlexanderKępkaDąbrowa Gornicza50 mD214:05
149LeaKlukDabrowa Górnicza250 mD514:30
119AlelsanderKłodaKatowice200 mD414:20
222BartekKmiotekKatowiceHołda Team250 mD614:35
15ZuzaKmiotekKatowiceHołda Team50 mD114:00
88HannaKmitaŚwiętochłowice200 mD314:15
89MariaKmitaŚwiętochłowice200 mD314:15
271MariaKoenigKatowiceUKKS Katowice/ZSS Siemianowice500 mD714:45
484AleksanderKogutGliwiceSP 41 Gliwice800 mD1215:20
354MonikaKogut RóżankowskaGliwiceSP 41 Gliwice500 mD915:00
223FilipKolodziejBytom250 mD614:35
455JuliaKolodziejBytom800 mD1115:15
16JuliaKomanderChorzów50 mD114:00
120MichałKomanderChorzów200 mD414:20
485KamilKondrackiKatowice800 mD1215:20
407DominikKopećKatowiceHuragan Ligota500 mD1015:05
150KarolinaKopećKatowiceHuragan Ligota250 mD514:30
456AleksandraKościszKatowice800 mD1115:15
151HannaKotDąbrowa Górnicza 250 mD514:30
224WojciechKotDąbrowa Górnicza 250 mD614:35
90MajaKowacka-MolendaSosnowiec200 mD314:15
91BarbaraKowalBędzin200 mD314:15
92KlaraKowalBędzin200 mD314:15
93ZuzannaKowalBędzin200 mD314:15
47TymoteuszKowalczykŚwiętochłowocePrzedszkole Miejskie nr.13 im.Misia Uszatka50 mD214:05
486JakubKowolKatowice800 mD1215:20
94EmiliaKozinaBędzin200 mD314:15
95ZuzannaKozinaBędzin200 mD314:15
48AleksanderKoziołSiemianowice Śląskie50 mD214:05
152AntoninaKoziołBoguszyce250 mD514:30
17KorneliaKoziołBoguszyce50 mD114:00
153MartynaKoziołSiemianowice Śląskie250 mD514:30
154AleksandraKozłowskaKatowice 250 mD514:30
155ZuzannaKozłowskaKatowice 250 mD514:30
49SzymonKralRuda Śląska 50 mD214:05
272EmiliaKrasińskaKatowiceKukurydza TEAM500 mD714:45
408BartoszKrasińskiKatowiceKukurydza TEAM500 mD1015:05
457AnitaKrasońKatowice800 mD1115:15
156MatyldaKrukGliwiceSikret Gliwice, PM nr 18250 mD514:30
96ZuzannaKrzanowskaKatowice 200 mD314:15
225KacperKucharskiSiemianowice Śląskie250 mD614:35
50WojtekKucharskiSiemianowice Śląskie50 mD214:05
355TamaraKuczyńskaKatowiceSP 33 Katowice500 mD915:00
121JanKuczyńskiKatowiceGórnik loto200 mD414:20
458JuliaKulawiakTrzebiniaKS Victoria Trzebinia800 mD1115:15
273HannaKulkaKatowice500 mD714:45
409OskarKulkaKatowice500 mD1015:05
274JuliaKurczabińskaKatowiceSzkoła Podstawowa nr 53500 mD714:45
356AleksandraKurzikOrnontowice500 mD915:00
97AleksandraKwarcińskaKatowicePrzedszkole 97 w Katowicach200 mD314:15
51BartekLatusekKatowicePrzedszkole Bajkowa Kraina50 mD214:05
98EmiliaLegutkiSiemianowice ŚląskieMK Team200 mD314:15
52IgnacyLegutkiSiemianowice ŚląskieMK Team50 mD214:05
99MichalinaLemańskaGliwice200 mD314:15
357ZuzannaLichnowskaRuda Śląska500 mD915:00
322KarolLichnowskiRuda Śląska500 mD814:50
122FilipLorencCzeladź200 mD414:20
100LenaLorencCzeladź200 mD314:15
53DominikŁąckiDąbrowa Górnicza50 mD214:05
157AmeliaŁeptowskaKatowice250 mD514:30
123AntoniŁoniewskiKatowice200 mD414:20
487AdrianŁopińskiKatowice800 mD1215:20
18MajaŁukaszewskaDąbrowa Górnicza50 mD114:00
226DominikŁukaszewskiDąbrowa Górnicza 250 mD614:35
227TomaszŁusiakLodzKoliberek250 mD614:35
410GrzegorzMachaKatowice500 mD1015:05
228IgorMachaKatowice250 mD614:35
275JagodaMaciejczykBrzeszcze500 mD714:45
459KarolinaMadejskaChorzów Born tu bi lotać 800 mD1115:15
460HannaMajchrzakKatowice800 mD1115:15
461OlgaMajchrzakKatowice800 mD1115:15
101KamilaMajewskaDąbrowa Górnicza200 mD314:15
19AmeliaMalczykBytom50 mD114:00
158NikolaMalinowskaGamówPrzedszkole Gamów250 mD514:30
54IgorMalinowskiGamówPrzedszkole Gamów50 mD214:05
159NadiaMarcokChorzówNiebieski przedszkolak250 mD514:30
229LeonMarcolKatowice250 mD614:35
411BartoszMarekRuda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie500 mD1015:05
55MichałMarkockiSosnowiec50 mD214:05
56JakubMasiewiczKatowice50 mD214:05
230DamianMastejKatowice250 mD614:35
231AdamMazurekSzczawnica 250 mD614:35
358MajaMazurekSzczawnica 500 mD915:00
276BarbaraMellenZabrze500 mD714:45
488IgorMietelskiSosnowiecSzkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec800 mD1215:20
412MaksymilianMietelskiSosnowiecSzkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec500 mD1015:05
359EmiliaMikuśkiewiczMikołów500 mD915:00
360EmiliaMiozgaKatowiceSzkoła Płomień 500 mD915:00
361IwonaMisiewiczRuda Śląska500 mD915:00
277LenaMisiurekBędzin500 mD714:45
124JanMiszMysłowicePOWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM200 mD414:20
125JulianMiszMysłowicePOWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM200 mD414:20
126EwaNiepsujTychy500 mD714:45
413MaksymilianMoensKatowiceSzkoła Podstawowa nr 35 Katowice500 mD1015:05
278MartynaMogilskaKatowiceSP 54500 mD714:45
57MateuszMogilskiKatowiceMP 5950 mD214:05
279LenaMojKatowice500 mD714:45
362MagdaMojChorzówWYBIEGANI500 mD915:00
323WojciechMojChorzówWYBIEGANI500 mD814:50
127RafałMorawaMysłowice 200 mD414:20
128AdamMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice200 mD414:20
160KarolinaMuchaSiemianowiceWesoła Rodzinka Siemianowice250 mD514:30
161AmeliaMusiołKatowice250 mD514:30
363NinaMuszerKatowiceHuragan Ligota500 mD915:00
162PolaMuszerKatowiceHuragan Ligota250 mD514:30
232TymoteuszMuszyńskiKatowice 250 mD614:35
414MateuszNabrdalikSosnowiec500 mD1015:05
233AdamNaporaKnurów250 mD614:35
58KubaNaporaKnurówMP 7 Knurów50 mD214:05
324MiłoszNawojskiChorzów500 mD814:50
489AdrianNiedzielaKatowice800 mD1215:20
364MartynaNiedzielaKatowice500 mD915:00
163AlicjaNieradkaBytom250 mD514:30
490IgorNikoniukBytom800 mD1215:20
491MikołajNikoniukBytom800 mD1215:20
234AdrianNiskiChorzów250 mD614:35
129SzymonNormantowiczKatowiceGórnik loto200 mD414:20
280ZofiaNosalZabrzeSP 5 ŚWIĘTOCHŁOWICE500 mD714:45
415AlanNowakKatowiceKARATE OYAMA 500 mD1015:05
416HubertNowakPszczyna500 mD1015:05
164KarolinaNowakKnurow250 mD514:30
365MichalinaNowakPszczyna500 mD915:00
235NikodemNowakPiekaryLecymy durś250 mD614:35
417WojciechNowakowskiKatowicePaderewa500 mD1015:05
236StanisławObozKatowice250 mD614:35
165AnnaOgłazaKatowice250 mD514:30
366KarolinaOgłazaKatowice500 mD915:00
492MateuszOgłazaKatowice800 mD1215:20
20MałgorzataOgórekChorzówPrzedszkole nr 18 Chorzów50 mD114:00
102ZofiaOgórekChorzówSzkoła Podstawowa nr 5 Chorzów200 mD314:15
166OliwiaOlszewskaBędzinirun4fun250 mD514:30
103MajaOpiłekKatowice200 mD314:15
418BartłomiejOpiłkaRuda Śląska500 mD1015:05
325MaciejOpiłkaRuda Śląska500 mD814:50
367NinaOstrowskaKatowiceSP 67 w Katowicach500 mD915:00
462NataliaOświęcimskaBytom800 mD1115:15
237SebastianOwczarekZabrze250 mD614:35
368NikolaOwczarskaKatowice Podstawowa 500 mD915:00
238SzymonOwsianyKatowice250 mD614:35
369MillaPacheKatowice500 mD915:00
281OlgaPająkKatowice SP 54 KATOWICE500 mD714:45
419DawidPajęckiPiekary Śląskie500 mD1015:05
130MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD414:20
239GabrielPandzichKatowiceCarbon OCR Racing Team250 mD614:35
463DominkaPańpuchKatowice800 mD1115:15
21HaniaPardelaKatowice50 mD114:00
59FranciszekPawelecSzczekociny50 mD214:05
22AleksandraPawełczykKatowice50 mD114:00
23LenaPawełczykKatowice50 mD114:00
326JanPawlakChorzówWYBIEGANI500 mD814:50
370JuliaPawlakChorzówWYBIEGANI500 mD915:00
371LauraPawletaRuda Śląska Don Bosco500 mD915:00
240KacperPawlikZabrze250 mD614:35
464NataliaPawlikZabrze800 mD1115:15
465JuliaPaździernyKatowice800 mD1115:15
282LauraPietrasikKatowice500 mD714:45
372LenaPietrasikKatowice500 mD915:00
420DawidPietrzykKatowice500 mD1015:05
167VanessaPietrzykKatowice250 mD514:30
421FilipPilsniakDąbrowa Górnicza500 mD1015:05
241JanPinocyMysłowice250 mD614:35
422DawidPiwowarskiKatowice500 mD1015:05
60TomaszPiwowarskiKatowice50 mD214:05
168MilenaPłaczekChorzów 250 mD514:30
61MateuszPłoskonkaKatowiceBetclic50 mD214:05
466EmiliaPodzimskaRadzionków800 mD1115:15
283MariaPodzimskaRadzionków500 mD714:45
467MajaPogrzebaKatowice800 mD1115:15
104ZosiaPolańskaKatowiceWolne Elektrony200 mD314:15
242StaśPolańskiKatowiceWolne Elektrony250 mD614:35
284JuliaPolasińskaKatowice500 mD714:45
423FilipPolczykKatowice500 mD1015:05
424AdrianPompaTychyBiegnę Byle Dobiec500 mD1015:05
493FilipPompaTychyBiegnę Byle Dobiec800 mD1215:20
169KarolinaPopielGliwicePrzedszkole nr 23 Gliwice250 mD514:30
285MariaPopielGliwicesp 6 Gliwice500 mD714:45
425SzymonPorębskiChorzów500 mD1015:05
24ZofiaPortnickaTychyBiegnę Byle Dobiec50 mD114:00
62ŁukaszPortnickiTychyBiegnę Byle Dobiec50 mD214:05
494NikodemPraliczChorzówSzkoła Podstawowa nr 5 Chorzów800 mD1215:20
131TymonPrończukŚwidnica200 mD414:20
105JuliaPrzyborowskaKatowice200 mD314:15
373LenaPrzyborowskaKatowice500 mD915:00
374UrszulaPrzybyłSosnowiecszkoła Płomień Katowice500 mD915:00
170NataliaPuławskaRuda ŚląskaSP 27 Ruda Śląska250 mD514:30
375MartynaPypłaczMysłowiceSP 14 Mysłowice500 mD915:00
426KsaweryPysznyŚwiętochłowice500 mD1015:05
171AlicjaPyzikKatowice250 mD514:30
427MarcelRajewskiCzęstochowa500 mD1015:05
286EmiliaRatajczakKatowiceSzkoła Podstawowa nr 53500 mD714:45
25KorneliaRatajczakKatowice50 mD114:00
428HubertReckwaldRuda Śląska500 mD1015:05
495IgorReckwaldRuda Śląska800 mD1215:20
327WojciechReckwaldRuda Śląska500 mD814:50
429MichałRembaczKatowicePaderewa500 mD1015:05
106MagdaRojczykKatowice200 mD314:15
243KrzysztofRosińskiMikołów 250 mD614:35
376MagdalenaRostŚwiętochłowice500 mD915:00
287ZuzannaRóżycka-DudaChorzów500 mD714:45
496PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni800 mD1215:20
107AmeliaWojciechowskaKatowice250 mD514:30
172DianaRyskaKatowiceSP27 Katowice250 mD514:30
26LauraRyskaKatowiceMP7850 mD114:00
63MiłoszRzepkaMysłowicePOWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM50 mD214:05
328WiktorRzepkaMysłowicePOWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM500 mD814:50
377AlicjaSadowskaTychy SP 10 Tychy500 mD915:00
64TomekSakKatowice50 mD214:05
288AlicjaSakwerdaRuda Śląskasp 24 Ruda Śląska500 mD714:45
173HannaSakwerdaRuda ŚląskaMP 25 Ruda Śląska250 mD514:30
174MajaSasChorzów 250 mD514:30
132BłażejSawickiŁazy200 mD414:20
175SelenaSeemannŚwiętochłowiceAP TYGRYSKI Świętochłowice250 mD514:30
176NelaSeroczyńskaKatowiceMP51 Katowice250 mD514:30
329BartoszSeroczyńskiKatowiceSp 8 Katowice 500 mD814:50
289JagodaSichmaŚwiętochłowice500 mD714:45
65OlafSiejdaSiemianowice Śląskie50 mD214:05
290LilianaSiemionSiemianowice Śląskie500 mD714:45
27OliwiaSiwiecKatowice50 mD114:00
468JuliaSiwinskaTyvhy800 mD1115:15
291OlaSiwińskaTychy500 mD714:45
244AntoniSkalskiBędzin250 mD614:35
245PiotrSkalskiBędzin250 mD614:35
292AlicjaSkopKatowice500 mD714:45
177WiktoriaSkórkaPiekary ŚląskieLecymy durś250 mD514:30
469ZuzannaSkórskaChorzówCCSiSW800 mD1115:15
430BartoszSkrobiśJastrzębie-ZdrójSP nr 2 SMS Jastrzębie-Zdrój500 mD1015:05
330NatanSkrzypiecKatowiceHuragan Ligota500 mD814:50
66KasperekSkutnikMysłowice50 mD214:05
178ZuziaSkutnikMysłowice250 mD514:30
108FelicjaSłodkiewiczGliwicePrzedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach200 mD314:15
179MariaSłodkiewiczGliwicePrzedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach250 mD514:30
431GabrielSmagaRuda Śląska500 mD1015:05
28HannaSmołuchŁaziska Górne50 mD114:00
378KatarzynaSmołuchŁaziska Górne500 mD915:00
293AlicjaSobczakKatowiceSP13 Katowice500 mD714:45
379MajaSochaKatowice500 mD915:00
67MarcinSochaSosnowiec50 mD214:05
68MateuszSochaSosnowiec50 mD214:05
69IgorSojkaKatowice 50 mD214:05
246JakubSokolaBobrowniki 250 mD614:35
432JacekSokołaBobrownikiUks Bobry Bobrowniki 500 mD1015:05
433MaksymilianSolikKatowice500 mD1015:05
29NataliaSołtysiakKatowic50 mD114:00
331RafałSołtysiakKatowice500 mD814:50
247BorysSprawaSiemianowice Śląskie 250 mD614:35
180HannaStachuraKatowice szkoła Płomień Katowice250 mD514:30
294LenaStachuraKatowice szkoła Płomień Katowice500 mD714:45
497PrzemysławStaniekKatowice800 mD1215:20
181StefanJarnotSosnowiec500 mD814:50
295NikolaStanowskaKatowiceGórnik loto500 mD714:45
296OliwiaStanowskaKatowiceGórnik loto500 mD714:45
380MollyStarońMyslowice500 mD915:00
434BartoszStarostkaRuda Śląska500 mD1015:05
470HannaStecMysłowiceUKS Chromik Mysłowice800 mD1115:15
332HubertStecMysłowiceSP 14 Mysłowice500 mD814:50
333StanisławStecMysłowiceSP 14 Mysłowice500 mD814:50
182ZuzannaStrychalskaKatowiceDomowe przedszkole250 mD514:30
183HannaStudnikRuda ŚląskaHuragan Ligota250 mD514:30
334WojciechStudnikRuda ŚląskaHuragan Ligota500 mD814:50
297WiktoriaStychPiekary Śląskie500 mD714:45
498KacperSuchańskiKatowiceZSP nr1 Katowice 800 mD1215:20
133KacperSuszczykSiemianowice ŚląskieMk team 200 mD414:20
70PawełSuszczykSiemianowice Śląskie Mk team 50 mD214:05
381AlicjaSysioKatowice500 mD915:00
184MajaSysioKatowice250 mD514:30
335AdamSzafarczykSiemianowice Śląskie500 mD814:50
382AleksandraSzafarczykKatowice500 mD915:00
383MonikaSzajbeKatowice500 mD915:00
298MajaSzczepańskaBędzin500 mD714:45
384ZuzannaSzczepańskaBędzin500 mD915:00
435KacperSzczurekTychySP 19 Tychy500 mD1015:05
436MikołajSzczurekTychySP 7 Tychy500 mD1015:05
71OliwierSzczurekTychy50 mD214:05
385JuliaSzerszeńChorzówCross Świony500 mD915:00
30MilenaSzlembarskaCzeladź 50 mD114:00
336MiłoszSzlembarskiCzeladź 500 mD814:50
437BartoszSzołtysekMysłowiceSzkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice 500 mD1015:05
337MikołajSzubkaŁaziska GórneZSP Dual Mikołów500 mD814:50
338JacekSzymalaGliwiceWYBIEGANI500 mD814:50
185WiktoriaSzyszkowicChorzów250 mD514:30
299ZuzannaSzyszkowicChorzów500 mD714:45
339ŁukaszŚlosorzKatowiceSp 1 Katowice 500 mD814:50
499MaksymilianŚlosorzKatowiceSp 1 Katowice 800 mD1215:20
438PiotrŚlosorzKatowiceSp 1 Katowice 500 mD1015:05
248IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice 250 mD614:35
31HaniaTaborTychy50 mD114:00
186JagodaTejsSiemianowice ŚląskieJagodowyTeam250 mD514:30
72FranciszekTeliżynKatowice50 mD214:05
340FilipTomanekSiemianowice500 mD814:50
134WojciechTomanekSiemianowice200 mD414:20
32JagodaTomczokKatowice50 mD114:00
341MarcinTomczokKatowice500 mD814:50
187AgataTramerKatowice250 mD514:30
135KajetanTulejaChorzówSAYONARA CHORZÓW200 mD414:20
188MałgorzataTulejaChorzów250 mD514:30
189AlicjaTurniakGliwice250 mD514:30
136TomaszTurniakGliwice200 mD414:20
33MartynaUcherekŚwiętochłowiceSEA STAR PREMIUM 50 mD114:00
34KingaUrbanowiczRuda ŚląskaADS Masna50 mD114:00
190WiktoriaUrbanowiczRuda ŚląskaADS Masna250 mD514:30
300MartynaUrychKatowiceRun as One500 mD714:45
500MichałUrychKatowiceRun as One800 mD1215:20
73PascalWalczakKatowicePrzedszkole 3250 mD214:05
342BorysWargackiLędziny 500 mD814:50
191KarolinaWęgrzynĆwiklice250 mD514:30
439TomaszWęgrzynĆwiklice500 mD1015:05
440JakubWidzewiczZabrze500 mD1015:05
249WiktorWieczorekChorzów250 mD614:35
74WojciechWieczorekChorzów50 mD214:05
192EmiliaWierzbickaSosnowiecWesoła Rodzinka Siemianowice250 mD514:30
301AmeliaWinczakiewiczKatowiceWinczi Team 500 mD714:45
302EmiliaWirskaJaworzno500 mD714:45
193EmmaWirskaJaworzno250 mD514:30
75DominikWisowskiRuda ŚląskaEkipa Na Kijach50 mD214:05
471LeonMazurek200 mD414:20
386MajaStrychalskaKatowice50 mD114:00
250NikodemWojdaSosnowiecSosnowiec PM 38250 mD614:35
194MałgorzataWojsławKatowicePrzedszkole nr 97250 mD514:30
387JagodaWolaSosnowiecSzkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec500 mD915:00
501MichałWolakKatowiceUKS 4 Katowice800 mD1215:20
137AdamWoźniakChorzów 200 mD414:20
251MariuszWoźniakChorzów 250 mD614:35
388HaniaWójcikMysłowiceSzkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice500 mD915:00
252MaciejWójcikKatowice250 mD614:35
195WiktoriaWójcikŚwiętochłowiceAP TYGRYSKI Świętochłowice250 mD514:30
303LenaWróbelKatowicekKs Katowice/Sp 54 katowice500 mD714:45
76AntekWrześniakGliwice50 mD214:05
253AntoniWyciślikKatowice250 mD614:35
441DanielZabłockiTychySP 5 Tychy500 mD1015:05
442OlafZachariaszKatowiceSP4 KATOWICE500 mD1015:05
196LenaZalewskaKatowice250 mD514:30
472GabrielaZasadzieńDąbrowa Gornicza800 mD1115:15
254KacperZasadzieńDąbrowa Gornicza250 mD614:35
77SzymonZduniakDobieszowice50 mD214:05
304KarinaZiebroSosnowiecBIKEHEAD500 mD714:45
389MajaZimekChorzówRODZINA ZIMEK500 mD915:00
443OskarZiomekRuda Śląska500 mD1015:05
197ZofiaZiomekRuda Śląska250 mD514:30
305KorneliaZygmuntKatowice500 mD714:45
198AleksandraŻmudaZawiercie250 mD514:30
502PatrykŻmudaZawiercie800 mD1215:20
473BiankaŻochowskaKatowice800 mD1115:15
35LauraŻochowskaKatowice50 mD114:00
199AnnaŻukowskaKatowice250 mD514:30
444IgorŻukowskiKatowice500 mD1015:05
109JuliaŻydekChorzówMK team200 mD314:15