LISTA STARTOWA BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci odbędą się w następujących kategoriach:

D1 – bieg dziewczynek na 50 metrów.
D2 – bieg chłopców na 50 metrów.
D3 – bieg dziewczynek na 200 metrów.
D4 – bieg chłopców na 200 metrów.

D5 – bieg dziewczynek na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później).
D6 – bieg chłopców na 250 metrów. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później).
D7 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014).
D8 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2013 – 2014).
D9 – bieg dziewczynek na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012).
D10 – bieg chłopców na 500 metrów. Dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2012).
D11 – bieg dziewczynek na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010).
D12 – bieg chłopców na 800 metrów. Dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010).

W biegach od D1 do D4 nie ma klasyfikacji najszybszych. To biegi bez ograniczeń wiekowych, rodzic wybiera dystans. Obecność rodzica na trasie jest dozwolona.

W biegach od D5 do D12 na podium nagradzamy trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Organizator przypisuje dzieci do danego dystansu na podstawie roku urodzenia. Dzieci startują samodzielnie, na trasie mogą znajdować się tylko dzieci, bez asysty rodziców.

Numer startowyImięNazwiskoMiejscowośćKlubDystansKategoriaGodzina startu
193LenaAdamczewskaSiemianowicce500 mD914:30
244ZuzannaAdamczykMysłowicePłomień Szkoła dla dziewcząt800 mD1114:50
163JanAgdanCzeladź500 mD814:05
88MaurycyBabłoGliwice250 mD613:45
60EmiliaBajorekChorzówPrzedszkole 26 chorzow250 mD513:40
245MartaBanasiukChorzówSP 2 Chorzów800 mD1114:50
89AntoniBaniaZabrze250 mD613:45
164JanBaniaZabrze500 mD814:05
61JuliaBaniaZabrze250 mD513:40
194AgataBartnickaKatowiceSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice500 mD914:30
246ZofiaBartnickaKatowiceSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice800 mD1114:50
165MarcelBasistaRybnik500 mD814:05
277WojtekBednarskiKatowice800 mD1215:00
278MarcinBiałasOrnontowiceSP Ornontowice800 mD1215:00
220MateuszBiałasOrnontowiceSP Ornontowice500 mD1014:35
279BartoszBiałekGliwiceGKS PIAST GLIWICE S.A.800 mD1215:00
134MajaBiałekGliwiceGKS PIAST GLIWICE500 mD714:00
11TymoteuszBłaszczykChorzów50 mD213:05
135DorotaBorejszoJaworznoSP 8 Jaworzno500 mD714:00
90MikołajBorejszoJaworzno250 mD613:45
247MarcelinaBorgielKatowicePłomień Szkoła dla dziewcząt800 mD1114:50
42FilipBrittaniGliwice200 mD413:20
221RadosławBrzozowskiDąbrowa Górnicza500 mD1014:35
195MilenaBujoczekBytomSPMS Bytom500 mD914:30
91AdamCeboKraków250 mD613:45
30JoannaCeboKraków 200 mD313:15
62DominikaCechaSosnowiec250 mD513:40
196WeronikaCechaSosnowiec500 mD914:30
92GrzegorzCiepkaChorzów250 mD613:45
222JakubCiszewskiKatowice500 mD1014:35
12AleksanderCymaraKatowice50 mD213:05
63AlicjaCymaraKatowice250 mD513:40
64MartynaCzajorBytomPrzedszkole 35 Bytom250 mD513:40
166MateuszCzechCzeladź 500 mD814:05
197ZofiaDanowskaKatowiceSzkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach500 mD914:30
65HanaDąbrowskaKatowice250 mD513:40
43BartoszDąbrowskiGliwice200 mD413:20
223SzymonDąbrowskiGliwice500 mD1014:35
248PaulinaDejasKatowiceSp nr 37 Katowice800 mD1114:50
93AdamDołęgaGliwiceAPG 🙂250 mD613:45
167MikołajDołęgaGliwiceAPG 🙂500 mD814:05
249HannaDrobnikKatowiceSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice800 mD1114:50
94LeonDróżdżCzęstochowa Klub Biegaczy JYSK250 mD613:45
168JuliaDudaSiemianowice Śląskie500 mD814:05
169ViktorDudysTychy500 mD814:05
95TymoteuszDylągSiemianowice Ślaskie 250 mD613:45
224WiktorDylągSiemianowice Ślaskie 500 mD1014:35
96StanisławDziedzicKatowice4-Athletes250 mD613:45
13MaciejDziewiorKatowice50 mD213:05
97TymoteuszDziwakKatowiceTIMOTHY250 mD613:45
1ZosiaDziwińskaKatowice50 mD113:00
14PiotrekDziwińskiKatowice 50 mD213:05
15LeonEjdysTychy50 mD213:05
170OskarFabiańskiŚwiętochłowice500 mD814:05
136NataliaFlisztaSosnowiec500 mD714:00
280StanisławFundamentSiemianowice SląskieSp 6 Siemianowice Śląskie 800 mD1215:00
66NataliaFydaKatowice CSC Adventure Academy 250 mD513:40
198AniaGabryśRuda Ślaska500 mD914:30
250PaulinaGabryśRuda Ślaska800 mD1114:50
31AmeliaGazdaKatowice200 mD313:15
2ZuziaGazdaKatowice50 mD113:00
225EmilGąsiorMysłowiceTrening na boisku500 mD1014:35
171BartekGielSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich500 mD814:05
172DawidGilnerSosnowiecTelegilixTeam500 mD814:05
67ŁucjaGilnerSosnowiecTelegilixTeam250 mD513:40
44MikołajGórnikiewiczSosnowiec200 mD413:20
137ŁucjaGórskaChorzówCamangula Capoiera Chorzów500 mD714:00
173MichałGrabkaKatowice500 mD814:05
281WitekGrabkaKatowice800 mD1215:00
226AleksanderGrabowskiMierzęcice500 mD1014:35
174MarcelGrabowskiMierzęcice500 mD814:05
282JeremiaszGrzybowskiMysłowiceLiceum in Altum800 mD1215:00
175KarolGwizdałaZalas500 mD814:05
138AnastazjaGwiżdżPiekary Śląskie500 mD714:00
32HaniaHatSosnowiec200 mD313:15
33MarysiaHatSosnowiec200 mD313:15
68AlicjaHenszelJaworzno250 mD513:40
139AgataIndykKatowice500 mD714:00
69HannaIndykKatowice250 mD513:40
227DanielJakubikSiemianowice ŚlaskieEXPLOTEAM500 mD1014:35
251KlaudiaJakubowskaTychyJakubs Team800 mD1114:50
140PaulinaJakubowskaTychyJakubs Team500 mD714:00
199WeronikaJakubowskaTychyJakubs Team500 mD914:30
252MartaJaneczkoKatowice800 mD1114:50
283PiotrJaneczkoKatowice800 mD1215:00
228MaksymilianJanikMysłowice500 mD1014:35
45TymekJanowskiKatowicePrzedszkole nr 16 Katowice200 mD413:20
200AleksandraJendroska - StopyraKatowiceStudio GTS Katowice500 mD914:30
229JakubKaczmarekChruszczobródSP 9500 mD1014:35
16NikodemKaczmarekChruszczobródPM 3950 mD213:05
230HubertKaliszKatowiceSzkola Podstawowa 35500 mD1014:35
284KamilKandziaSiemianowice ŚląskieSp 20 Siemianowice800 mD1215:00
231MateuszKandziaSiemianowice ŚląskieSp 20 Siemianowice500 mD1014:35
232PawełKaniewskiKatowiceSp nr 19 Katowice 500 mD1014:35
233AdrianKarpałaDąbrowa GórniczaMOS CSIR Dąbrowa Górnicza 500 mD1014:35
98IgorKarpałaDąbrowa Górnicza250 mD613:45
3PatrycjaKądziołkaSiemianowice Śląskie50 mD113:00
34PaulinaKądziołkaSiemianowice Śląskie200 mD313:15
46AlexanderKępkaDąbrowa Górnicza200 mD413:20
201JuliaKijankaKatowiceDual Mikołów500 mD914:30
285BartoszKlepaczekChorzówKs Stadion Śląski Chorzów800 mD1215:00
141LeaKlukDąbrowa GórniczaUKS Miotacz Sosnowiec500 mD714:00
47AleksanderKłodaKatowice200 mD413:20
253KingaKoenigKatowice800 mD1114:50
254KlaraKogutGliwiceBZP800 mD1114:50
142LauraKogutGliwiceBZP500 mD714:00
70KatarzynaKoniecBędzin250 mD513:40
255MartynaKopycioChorzow800 mD1114:50
256NataliaKopycioChorzow800 mD1114:50
176KarolKorobkinSiemianowice Śląskie500 mD814:05
257MartynaKowalczykChrzanów 800 mD1114:50
17JanKowolikChorzów50 mD213:05
48MichałKowolikChorzów200 mD413:20
143EwaKozłowskaZabrze500 mD714:00
18FilipKozłowskiZabrze50 mD213:05
19SzymonKralRuda ŚląskaMotylki50 mD213:05
71MonikaKrólBędzin 250 mD513:40
72EmiliaKrylaMysłowice250 mD513:40
258JuliaKrzyścienJaworzno800 mD1114:50
177KacperKucharskiSiemianowice Śląskie 500 mD814:05
99WojtekKucharskiSiemianowice Śląskie 250 mD613:45
35IzabelaKułakBytomPrzedszkole 35 Bytom200 mD313:15
73PaulinaKułakBytomPrzedszkole 35 Bytom250 mD513:40
259PaulinaKupiecSiemianowice Śląskie800 mD1114:50
100FranciszekKurowskiBytom250 mD613:45
49TomaszKurowskiBytom200 mD413:20
260MajaLabiskoBukownoKUSY Bukowno800 mD1114:50
101RobertLamprechtSiemianowiceMk team 250 mD613:45
202MilenaLazarŻoryUKS Czwórka Żory 500 mD914:30
203EmiliaLegutkiSiemianowice SlaskieMk team 500 mD914:30
102IgnacyLegutkiSiemianowice SlaskieMk team 250 mD613:45
36MarysiaLeśnikGliwice Przedszkole Kraina Ciekawości200 mD313:15
74MajaLibiszRadzionkow250 mD513:40
103BłażejLichońSosnowiec250 mD613:45
20MarcelLichońSosnowiec50 mD213:05
104FilipLorencCzeladź250 mD613:45
204LenaLorencCzeladź500 mD914:30
178KsaweryŁataczSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich500 mD814:05
105DominikŁąckiDąbrowa Górnicza250 mD613:45
4MarcelinaŁąckiDąbrowa Górnicza50 mD113:00
75MajaŁukaszewskaDąbrowa Górnicza250 mD513:40
179DominikŁukaszewskiDąbrowa Górnicza500 mD814:05
106BartoszMachaczekChorzówPrzedszkole 27 Chorzów250 mD613:45
37KamilaMajewskaDąbrowa Górnicza 200 mD313:15
144AmeliaMalczykBytom500 mD714:00
21AntoniMalczykBytom50 mD213:05
261OliwiaMalinaKatowice 800 mD1114:50
234PiotrMalinaKatowice500 mD1014:35
286WojtekMalinaKatowice800 mD1215:00
107LeonMarcolKatowice250 mD613:45
50MateuszMarzecCzeladź200 mD413:20
108JakubMasiewiczKatowice250 mD613:45
180DamianMastejKatowice500 mD814:05
5JuliaMazurChorzówMK Team50 mD113:00
109PawełMichałekChorzówPrzedszkole 27 Chorzów250 mD613:45
262EmiliaMiozgaKatowiceSzkoła Podstawowa PŁOMIEŃ Katowice800 mD1114:50
110AntoniMoczałaGliwice250 mD613:45
205MartynaMogilskaKatowiceGISZOWIEC BIEGA RAZEM500 mD914:30
111MateuszMogilskiKatowiceGISZOWIEC BIEGA RAZEM250 mD613:45
206KarolinaMońkaSiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice500 mD914:30
6ZosiaMutwilOrzesze50 mD113:00
207AleksandraNaborczykMysłowiceLechia Volleyball Mysłowice500 mD914:30
145ZofiaNajderKatowicePłomień Szkoła dla dziewcząt500 mD714:00
51FilipNieśpiałowskaGliwicePrzedszkole Kraina Ciekawości200 mD413:20
38JuliaNieśpiałowskaGliwicePrzedszkole Kraina Ciekawości200 mD313:15
181AdrianNiskiChorzów500 mD814:05
146EmiliaNogaSosnowiecZdzieraj Kapcie500 mD714:00
52WitoldNogaSosnowiecZdzieraj Kapcie200 mD413:20
112SzymonNormantowiczKatowiceŁobuzy250 mD613:45
39AnnaNowakZabrze Nowak Team200 mD313:15
76MichalinaNowakZielonkiTrenuj w Krakowie250 mD513:40
113MichałNowakZabrzeNowak Team250 mD613:45
7MagdaObozKatowiceHuragan Ligota50 mD113:00
114StaśObozKatowiceHuragan Ligota250 mD613:45
147AnnaOgłazaKatowice500 mD714:00
263KarolinaOgłazaKatowice800 mD1114:50
115FilipOlesinskiBędzinEXPLOTEAM250 mD613:45
235MikołajOlesińskiBędzinEXPLOTEAM500 mD1014:35
77HaniaOrczykKatowice250 mD513:40
264NataliaOświęcimskaBytom800 mD1114:50
208OlgaPająkKatowiceGISZOWIEC BIEGA RAZEM500 mD914:30
53MiłoszPałaszewskiPiekary Śląskie200 mD413:20
78KingaPałysMyszków250 mD513:40
116IgorPamułaZabrze250 mD613:45
117GabrielPandzichKatowiceCarbon Silesia Sport250 mD613:45
236JanPawlakChorzów500 mD1014:35
265JuliaPawlakChorzów800 mD1114:50
266ZuzannaPawlickOrnontowicePłomień Szkoła dla dziewcząt800 mD1114:50
267JuliaPaździernyKatowice 800 mD1114:50
209KajaPaździornyKatowiceSp1 Siemianowice Śląskie 500 mD914:30
8LenaPeplińskaKnurówKB ORŁY Z KNUROWA50 mD113:00
22IgnaśPiaseckiChechło50 mD213:05
182KrzysztofPiaseckiMieronice 10B500 mD814:05
23StaśPiaseckiChechło50 mD213:05
183RobertPielochChorzówDOSiR Sokolnia CHORZÓW500 mD814:05
287DawidPietrzykKatowice800 mD1215:00
148VanessaPietrzykKatowice500 mD714:00
24MaciejPiłkoDąbrowa Górnicza50 mD213:05
268ZuzannaPiłkoDąbrowa Górnicza800 mD1114:50
184IwoPiotrowskiJastrzębie ZdrójKlub Judo Koka500 mD814:05
288KasjanPiotrowskiJastrzębie ZdrójKlub Judo Koka800 mD1215:00
118SzymonPiszczDąbrowa Górnicza250 mD613:45
149MilenaPłaczekChorzów 500 mD714:00
79KingaPochelKatowice 250 mD513:40
210JuliaPolasińskaKatowice500 mD914:30
9ZuzannaPolasińskaKatowice50 mD113:00
211MagdalenaPołowczukKatowiceSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice500 mD914:30
269WiktoriaPołowczukKatowiceSzkoła Podstawowa dla Dziewcząt PŁOMIEŃ Katowice800 mD1114:50
270UrszulaPrzybyłSosnowiecPłomień Szkoła dla dziewcząt800 mD1114:50
150HannaPuchałaZabrzeSzkoła Podstawowa nr 25 Zabrze500 mD714:00
185StanisławPuchałaKatowiceSP 37 Katowice500 mD814:05
212ZofiaPuchałaKatowiceSP 37 Katowice500 mD914:30
151NataliaPuławskaRuda ŚląskaSP 27500 mD714:00
289MarcelRajewskiCzęstochowa 800 mD1215:00
271MagdalenaRostŚwiętochłowice800 mD1114:50
290PatrykRychlikKluczeLisy Pustyni800 mD1215:00
80LidiaRygusSosnowiec250 mD513:40
40ZuzannaRzadkowskaRuda Śląska 200 mD313:15
291SebastianRzadkowskiRuda Śląska 800 mD1215:00
119MaksymilianSamborChrzanów 250 mD613:45
120MikołajSamborChrzanów 250 mD613:45
152MajaSasChorzów 500 mD714:00
81NadiaSekKatowice 250 mD513:40
121WojciechSemperDąbrowa Górnicza250 mD613:45
213BlankaSękKatowice 500 mD914:30
82JoannaSieczkaSosnowiec 250 mD513:40
54MichałSiejdaKatowice 200 mD413:20
55OlafSiejdaKatowice 200 mD413:20
214LilianaSiemionSiemianowice Śląskie500 mD914:30
272IzabelaSikoraZabrze800 mD1114:50
153ZuzannaSikoraZabrze500 mD714:00
122MateuszSipieraKraków250 mD613:45
123AntoniSkalskiBędzin250 mD613:45
186PiotrSkalskiBędzin500 mD814:05
187PrzemysławSkalskiSiemianowice Śląskie500 mD814:05
215AntoniaSkowronek - AleksySiemianowice ŚląskieSzkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie500 mD914:30
154WiktoriaSkórkaPiekary ŚląskieLecymy Durś500 mD714:00
155RozaliaSkrzypekKatowice500 mD714:00
292WiktorSkrzypekKatowice800 mD1215:00
156RoksanaSłabońZabrzeNowak Team500 mD714:00
188JakubSokolaBobrowniki500 mD814:05
56JakubSokółKatowiceFUCHS OIL TEAM200 mD413:20
83NataliaSołtysiakKatowice250 mD513:40
237RafałSołtysiakKatowice500 mD1014:35
189BorysSprawaSiemianowice Śląskie500 mD814:05
273HannaStecMysłowice800 mD1114:50
238HubertStecMysłowice500 mD1014:35
239StaśStecMysłowice500 mD1014:35
84MariaStobieckaKatowice250 mD513:40
124FranekStolarczykPiekary Śląskie 250 mD613:45
157AleksandraStolarskaCzechowice-Dziedzice500 mD714:00
25AdamStolarskiCzechowice-Dziedzice50 mD213:05
125KacperSuszczykSiemianowice Śląskie MK Team250 mD613:45
26DominikSydaSiemianowice Śląskie50 mD213:05
158LenaSzafrańskaKatowice500 mD714:00
293PawełSzolcRuda ŚląskaIceTearunners800 mD1215:00
57StefanSzymochaSiemianowice Śląskie200 mD413:20
159KalinaSzymonekKatowice500 mD714:00
240PawełŚliwiokSiemianowice Śląskie500 mD1014:35
241ŁukaszŚlosorzKatowiceSp nr 1 Katowice500 mD1014:35
41MariaŚmigielskaDobieszowice200 mD313:15
190IgorŚmiłowskiŚwiętochłowice500 mD814:05
27FranekŚrubasMysłowice50 mD213:05
28StaśŚrubasMysłowice50 mD213:05
160OliwiaŚwiątekMikołów 500 mD714:00
216MartynaŚwierczyńskaKatowiceSP11 Katowice500 mD914:30
85JagodaTomczokKatowice250 mD513:40
242MarcinTomczokKatowice500 mD1014:35
126SzymonTurbińskiKatowice250 mD613:45
274DominikaWachowskaSosnowiecSP 6 Sosnowiec800 mD1114:50
86EmiliaWalczakMysłowice250 mD513:40
127SzymonWalczakMysłowice250 mD613:45
191MichałWąsikDąbrowa Górnicza Wąsategawrony500 mD814:05
128MikołajWąsikDąbrowa GórniczaWąsategawrony250 mD613:45
58FranciszekWernickiStanowiceLuxtorpeda200 mD413:20
129WojciechWernickiStanowice250 mD613:45
192WiktorWieczorekChorzów500 mD814:05
130WojciechWieczorekChorzów250 mD613:45
217AmeliaWinczakiewiczKatowiceWincziTeam500 mD914:30
131WojciechWinczakiewiczKatowiceWincziTeam250 mD613:45
161EmiliaWirskaJaworzno500 mD714:00
162EmmaWirskaJaworzno500 mD714:00
275ZofiaWitekKatowice800 mD1114:50
218PatrycjaWojciechowskaWodzisław SSP Wodzisław 500 mD914:30
243FilipWojciechowskiWodzisławSSP Wodzisław 500 mD1014:35
29AntoniWysockiKatowice50 mD213:05
132ErykWystępBieruń250 mD613:45
10ŁucjaWystępBieruń50 mD113:00
294KubaZabrockiBukowno800 mD1215:00
133SzymonZduniakDobieszowice250 mD613:45
219KarinaZiebroSosnowiec500 mD914:30
276BiankaŻochowskaKatowice800 mD1114:50
87LauraŻochowskaKatowice250 mD513:40
59AleksanderŻołądźGliwice200 mD413:20