PODSUMOWANIE I PODZIĘKOWANIA ZA VI BIEG MIKOŁAJKOWY W KATOWICACH

Sami nie możemy w to uwierzyć, ale Bieg Mikołajkowy odbył się już po raz szósty….pierwsza edycja biegu miała miejsce w 2014 roku. Wtedy, w biegu wzięło udział około 400 osób, które wystartowały na pięcio kilometrowej trasie, w biegu dziecięcym wzięło udział…. 37 dzieci.

Dzisiaj Bieg Mikołajkowy to prawie 2 tysiące dorosłych i 500 dzieci!!

Cudownie jest patrzeć jak niektóre dzieci rosną razem z nami.

Bieg Mikołajkowy to idealna okazja by podsumować cały rok pracy. Rok, który był specyficzny, ponieważ M(arek)K(laudia) team przestał być tylko zespołem osób, który swoją pasją do aktywności fizycznej zachęca innych do biegania. MK team to od maja także „team” prywatnie.

Rok 2019 był pod względem pracy spokojniejszy, dzięki czemu mogliśmy nieco odpocząć i spojrzeć na niektóre sprawy z boku i z chłodną głową.

W 2020 roku nie zwalniamy tempa, a kto wie, może je znowu podkręcimy?

Podsumowując VI Bieg Mikołajkowy w pierwszej kolejności chcemy podziękować Urzędowi Miasta w Katowicach, Wydziałowi Edukacji i Sportu, Wydziałowi Promocji oraz Wydziałowi Kształtowania Środowiska.  Dziękujemy także Zakładowi Zieleni Miejskiej, a także zarządcom Parku Leśnego, którzy wspierają nas w działaniach i pomagają zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Nasze biegi nie mogłyby się odbywać gdyby nie nasza niezawodna ekipa. Dziękujemy Marcinowi Brolowi, Ewie Ziętek, Adamowi Saletnikowi, Kubie Adamkowi, Łukaszowi Dziano, Marcinowi Maszce, Michałowi Maszce, Robertowi Brożyńskiemu, Pauli Obarze, Beti Ogon, Damianowi i Agnieszce Mazur, a także Marzenie Staszewskiej, Annie Żurek z pomocnikami świętego Mikołaja, II LO im. Jana Matejki w Siemianowicach i wszystkim pomocnikom świętego Mikołaja, Silesian Wolo i wszystkim pomocnikom, którzy w dniu 7 i 8 grudnia współtworzyli razem z nami wydarzenie.

Dziękujemy naszym Partnerom, dzięki którym zwycięzcy, ale też uczestnicy naszych biegów mogą sprawdzić nowości na naszym rynku.

DZIĘKUJEMY:

JBL

TIMEMASTER

WAWEL

FRANK&OLI

KNEIPP

GRUPA PIETRZAK

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ DIAGNOSTIX

HOTEL PODIUM W WIŚLE

FUNDACJA RECAL

KOMPANIA PIWOWARSKA S.A

SKLEP ANIMATORA

STERTA GIER

WARSZTAT KOSZULKOWY

KATOWICKIE WODOCIĄGI S.A

LASER HOUSE

WIESZAKI NA MEDALE

HUHTAMAKI

LENZE POLSKA