LISTY STARTOWE PARKOWE HERCKLEKOTY

Już w najbliższy weekend odbędą się VIII Parkowe Hercklekoty, pierwszy bieg wchodzący w skład cyklu GRAND PRIX MK TEAM 2022. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad Grand Prix KLIK KLIK

Biuro zawodów jest czynne w sobotę w godzinach 11:00 – 15:00. W tym dniu można odbierać pakiety dzieci, ale także pakiety z biegów na 5/10 km oraz nordic walking.

W niedzielę działamy dla Was już od 8:00. Szczegółowy harmonogram oraz inne niezbędne informacje znajdziecie po prawej stronie.

W biurze zawodów należy podejść do odpowiedniego stanowiska, zgodnie ze swoim NUMEREM STARTOWYM. Numery możecie sprawdzić poniżej:

LISTA STARTOWA 10 KMKLIK KLIK
LISTA STARTOWA NORDIC WALKINGKLIK KLIK
LISTA STARTOWA 5 KMKLIK KLIK
LISTA STARTOWA BIEGI DLA DZIECIKLIK KLIK

W pakiecie, oprócz numeru startowego, który należy zamocować Z PRZODU, w widocznym miejscu, otrzymacie kopertę z chipem do elektronicznego pomiaru czasu. O tym, jak należy zamocować chip mówimy w filmie TUTAJ. Chip należy zwrócić po biegu (dotyczy biegów niedzielnych)

Biuro zawodów, miasteczko biegowe, start i meta zlokalizowane są w Parku Leśnym w Dolinie Trzech Stawów. W nawigację najlepiej wpisać FRANCUSKA 184. Szczegóły dotyczące dojazdu opisaliśmy TUTAJ.

Uczestnicy, którzy będą prosić inne osoby o odbiór pakietu startowego, proszone są o przygotowanie oświadczenia. Wzór można pobrać TUTAJ.

Informujemy, że w biurze zawodów nie będzie możliwości by zapisać się i opłacić swój start.

Bardzo prosimy by wszyscy uczestnicy ustawili się na linii startu zgodnie ze swoimi możliwościami. Można sugerować się przygotowanymi przez nas flagami. Bardzo prosimy by zawodnicy Nordic Walking ustawili się ZA BIEGACZAMI startującymi na dystansie 10 km.

Start biegu 10 km – 10:00
Start nordic walking – 10:05
Start biegu na 5 km – 12:30

Po każdym biegu odbędzie się dekoracja zwycięzców w kategorii OPEN. Nagrodzeni zostaną także najszybsi mieszkańcy Katowic oraz najliczniejsze drużyny (na każdym dystansie).
Wyniki będzie można sprawdzić na stronie www.timing4u. oraz w okolicy sceny.