LISTY STARTOWE – BIEG MIKOŁAJKOWY W KATOWICACH

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób z 500 do 250, mogących brać udział w wydarzeniach sportowych, informujemy, że bieg na 10 km oraz bieg na 5 km zdecydowaliśmy się podzielić na dwie tury. Marsz Nordic Walking oraz biegi dla dzieci odbywają się bez zmian.
Podział startów na bieg na 5 km oraz bieg na 10 znajduje się poniżej. Dodatkowo na listach startowych obok Waszego nazwiska będzie widniała godzina startu. Każdy z Was powinien wystartować zgodnie z godziną startu przypisaną do swojego numeru startowego. Zawodnicy, którzy wystartują w niewłaściwej turze nie będą klasyfikowani. Niestety ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zmieniać przypisania zawodników do poszczególnych tur. Prosimy o wyrozumiałość i dyscyplinę w strefie startu, tak abyśmy mogli wspólnie bezpiecznie przeprowadzić Bieg Mikołajkowy. Bez zmian pozostaje wyróżnianie zwycięzców, także w kategoriach wiekowych, dlatego będziemy wszystkim wdzięczni za obecność podczas dekoracji.

LISTA STARTOWA 10 km start o godzinie 10:00 – KLIK KLIK
LISTA STARTOWA 10 km start o godzinie 10:10 – KLIK KLIK

LISTA STARTOWA 5 km start o godzinie 12:00 – KLIK KLIK
LISTA STARTOWA 5 km start o godzinie 12:10 – KLIK KLIK

LISTA STARTOWA NW start o godzinie 13:30 – KLIK KLIK

LISTA DZIECI – KLIK KLIK 

WYSZUKIWARKA NUMERÓW STARTOWYCH (dla wszystkich dystansów) – KLIK KLIK

Przypominamy, że wszystkie niezbędne informacje dotyczące VIII Biegu Mikołajkowego w Katowicach można znaleźć w zakładkach po prawej stronie.