RECAL CZYLI ZBIERAMY PUSZKI PODCZAS X BIEGU MIKOŁAJKOWEGO W KATOWICACH

Fundacja RECAL dostarczy izotoniki dla uczestników biegu X Biegu Mikołajkowego w Katowicach.

C Bieg Mikołajkowy  bierze  udział w Projekcie Sport dla wszystkich i środowiska dla wydarzeń sportowych, które promują recykling aluminiowych puszek po napojach. Dzięki temu uczestnicy naszego wydarzenia otrzymają bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek Każda Puszka Cenna. Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych aluminiowych puszek po napojach, zachęcając uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami i przekazując je do recyklingu.

Projekt Every Can Counts (Każda Puszka Cenna) powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem – w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku.

Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię, a od 2017 roku również Polskę. Po więcej informacji zapraszamy na www.kazdapuszkacenna.pl.

Napoje izotoniczne Każda Puszka Cenna wyprodukowała firma Krynica Vitamin, która jest producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych na zlecenie marek i sieci handlowych.