PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH

17 lutego br. rozpoczął się, trzeci już, cykl Grand Prix MK team 2019, w skład którego wchodzą cztery imprezy biegowe, takie jak: PARKOWE HERCKLEKOTY, BIEG ŚWIETLIKÓW, NOCNE MARKI oraz BIEG MIKOŁAJKOWY.

 

V Parkowe Hercklekoty były wyjątkowe. Uczestnicy mogli cieszyć się przepiękną, wiosenną pogodą oraz wyjątkowym medalem na mecie. Tegoroczna edycja przyciągnęła rekordową liczbę uczestników. W zawodach wystartowało łącznie prawie 1500 zawodników.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie, którym nas darzycie od 5 już lat. Do każdego wydarzenia podchodzimy z sercem i dajemy z siebie 100%, jednak organizowane przez nas wydarzenia, nie mogłyby się odbywać, gdyby nie nasi Partnerzy.

Ogromne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Katowice oraz Zakładowi Zieleni Miejskiej, a także Panu Prezydentowi Miasta Katowice Marcinowi Krupa, za objęcie honorowym patronatem wydarzenia.

Dziękujemy naszemu Partnerowi Technicznemu Grupie Pietrzak, Partnerom, którzy są z nami od początku naszej działalności JBL, Timemaster, Przedszkole Ciuciubabka oraz Sklep Animatora. 

Dziękujemy także firmom, które wsparły Parkowe Hercklekoty w tym roku, bo dzięki wsparciu bieg był bardzo pozytywnie przyjęty przez uczestników, a zwycięzcy mogli cieszyć się wspaniałymi nagrodami na podium.

Dziękujemy:

firmie SONKO – dbaj o siebie

Foods by Ann – marka stworzona przez Annę Lewandowską

Fundacji RECAL

Hotelowi PODIUM w Wiśle

firmie SYLVECO, do której należą takie marki jak VIANEK

firmie LASERHOUSE z Katowic

 

Dziękujemy firmom, które wsparły biegi dla dzieci:

Sterta Gier

Trefl

Alexander

Fox Games

Wydawnictwo SQN

oraz Sali Zabaw SAFARI.

Do zobaczenia już 22 czerwca, podczas FESTIWALU ŚWIETLIKÓW.