KOMPUTRONIK GŁÓWNYM PARTNEREM IV BIEGU MIKOŁAJKOWEGO

IV BIEG MIKOŁAJKOWY coraz bliżej, dlatego najwyższa pora by zdradzić Wam, na jakie nagrody możecie liczyć stając na podium.

Komputronik SA od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV, jak również świadczy szereg specjalistycznych usług. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci ponad 200 salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Przedsiębiorstwa i instytucje publiczne obsługiwane są przez specjalistów z działu Komputronik Biznes, który posiada lokalne biura w kilku największych polskich miastach. Komputronik SA obsługuje również, w charakterze dystrybutora, partnerskie firmy komputerowe z całej Polski.

Klienci Komputronik SA pośród blisko 70 000 produktów kilkuset różnych marek znajdujących się w ofercie Komputronika mogą znaleźć też produkty marki własnej CA (California Access).

Marka CA w swoim szerokim portfolio pod linią CA Active oferuje również sprzęt dla osób aktywnych.

 

Drodzy Biegacze i Nordic Walkerzy, jest nam niezmierni miło poinformować, że  WSZYSCY zwycięzcy kategorii OPEN w biegu na 5 km, 10 km oraz w konkurencji Nordic Walking otrzymają następujące nagrody:

I miejsce –  Opaska sportowa CA Rhythm CA-2101 + Bezprzewodowe słuchawki sportowe CA Verde CA-1719

II miejsce – Opaska sportowa CA Verve CA-2100

III miejsceBezprzewodowe słuchawki sportowe CA Verde CA-1719

Oprócz tego dzieci, które staną na podium w biegach na 400 i 800 metrów otrzymają: bezprzewodowe słuchawki sportowe CA Verde CA-1719

To nie wszystko, firma Komputronik będzie obecna na naszym biegu, dlatego koniecznie odwiedźcie ich namiot i wypatrujcie Mikołaja ubranego na…. niebiesko, a na pewno nie wrócicie do domu z pustymi rękami. A jeśli brakuje Wam pomysłu na prezent świąteczny dla biegacza, to z pewnością coś w specjalnych, promocyjnych cenach, znajdziecie w namiocie Komputronika.