KAŻDA PUSZKA CENNA

Fundacja RECAL PO RAZ KOLEJNY BĘDZIE Z NAMI NA BIEGU!!!
Fundacja #RECAL dostarczy izotoniki dla uczestników X Parkowe Hercklekoty w Katowicach

X Parkowe Hercklekoty w Katowicach biorą udział w projekcie „Sport dla wszystkich i środowiska” dla wydarzeń sportowych, które promują recykling aluminiowych puszek po napojach.
Dzięki temu uczestnicy naszego wydarzenia otrzymają bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek #KażdaPuszkaCenna
Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych aluminiowych puszek po napojach, zachęcając uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami i przekazując je do recyklingu.
Koniecznie zwróćcie uwagę na 🌿ZIELONE KOSZE🍀które są przeznaczone do zbiórki tylko puszek aluminiowych.
Projekt Every Can Counts (Każda Puszka Cenna) powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem – w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię, a od 2017 roku również Polskę.

Po więcej informacji zapraszamy na www.kazdapuszkacenna.pl

Napoje izotoniczne Każda Puszka Cenna wyprodukowała firma Krynica Vitamin, która jest producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych na zlecenie marek i sieci handlowych.