FRANCUSKA MARKA YVES ROCHER ZOSTAJE PARTNEREM NOCNYCH MARKÓW

Biegacze, biegaczki, walkerzey 🙂 W swoich pakietach odnajdziecie wyjątkowy prezent od francuskiej marki kosmetycznej YVES ROCHER.

Kochani, popularna, francuska marka kosmetyczna YVES ROCHER, każdemu z Was przekazuje aż trzy prezenty:
-> żel pod prysznic o pięknym, słodkim zapachu
-> maskę niwielezującą oznaki zmęczenia
-> ulotkę upoważniającą do spooorych zniżek – idealnie przed Mikołajem i Gwiazdką 🙂

O Yves Rocher:

Yves Rocher to francuska marka kosmetyczna stworzona z fascynacji do świata roślin. Kiedy w 1959 r. w małym bretońskim miasteczku La Gacilly, we Francji założyciel marki – Yves Rocher opracował pierwsze kremy, jego wizja pielęgnacji opartej na składnikach roślinnych była awangardowa. Obecnie filozofia naturalnej pielęgnacji, wykorzystującej tajniki świata flory, święci triumfy. Dziś marka obecna jest w ponad 90 krajach, na 5 kontynentach i posiada przeszło 30 milionów Klientów na całym świecie.

Yves Rocher w Polsce:

Już od przeszło dwudziestu pięciu lat marka Yves Rocher dba o urodę Polek. Pierwszy sklep Yves Rocher został otwarty w Warszawie w 1991 i istnieje do dziś. Obecnie na polskim rynku działa 118 sklepów, a każdego roku otwierają się kolejne.

Geniusz roślin

Od samego początku ambicją Yves Rocher było działanie w harmonii z naturą. W La Gacilly firma posiada 55 hektarów własnych upraw ekologicznych, z których pozyskuje wyciągi roślinne wykorzystywane w produktach. Mieści się tu też ogród botaniczny z ponad tysiącem gatunków, założony, by chronić i badać rośliny, a także wprowadzać zwiedzających w tajniki bioróżnorodności.

Każdy składnik roślinny ma inne właściwości, specyfikę i działanie. Roślina, aby żyć i chronić się przed niekorzystnymi czynnikami środowiska, rozwija niezwykła zdolności adaptacyjne – na tym polega jej geniusz. Marka Yves Rocher bada i stara się zrozumieć te mechanizmy, by wykorzystać podobne rozwiązania w formułach kosmetyków.

Naturalne znaczy skuteczne

Formuły kosmetyków Yves Rocher są poddawane testom klinicznym i dermatologicznym oceniającym ich skuteczność i bezpieczeństwo w Centrum Badań i Poszukiwań w Kosmetologii (CERCO), akredytowanym przez francuskie Ministerstwo Zdrowia. Co roku interdyscyplinarny zespół botaników i biologów Yves Rocher przemierza kontynenty w poszukiwaniu nowych, jeszcze nieodkrytych, składników roślinnych, których unikalne właściwości można by wykorzystać w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych.

Fundacja Yves Rocher
Szacunek i ochrona zasobów środowiska naturalnego jest dla marki Yves Rocher nadrzędnym priorytetem, a ekologia to ważny element codzienności. To dlatego została powołana fundacja Yves Rocher, służąca ochronie środowiska naturalnego. Jedną z jej najważniejszych inicjatyw jest międzynarodowa akcja sadzenia drzew. Cel na najbliższe lata: 100 milionów nowych drzew na świecie do 2020 roku. Już dziś Fundacja może pochwalić się posadzeniem prawie 70 milionów drzew, z czego w Polsce udało nam się zasadzić prawie 400 tysięcy.