FOODS BY ANN

Pani Anny Lewandowskiej przedstawiać nie trzeba, ale być może nie wszyscy wiedzą, że w 2016 roku powstała marka Foods by Ann.

Punktem zapalnym było stworzenie produktów, które dotychczas były niedostępne w sprzedaży. Celem marki jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz pokazanie, że produkt zdrowy nie musi się kojarzyć z wyrzeczeniem.

Surowce, z których powstają produkty Foods by Ann pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Nie ma w nich chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów. Nie zawierają glutenu ani laktozy, dzięki czemu są bezpieczne dla alergików. Pieczołowicie dobierane wszystkie składniki, oferują najwyższą jakość.

Jesteśmy bardzo dumni i musimy pochwalić się, że udało nam się nawiązać współpracę z marką Foods by Ann, dzięki czemu zawodnicy biegów na 5 i 9 km oraz nordic walkerzy, będą mieli wyjątkową okazję poznać smak jednego z produktów.

W pakietach startowych znajdziecie POCKET ENERGY BARS – zdrową przekąskę, która świetnie sprawdza się przed i po treningu, między spotkaniami, czy jako zdrowy słodycz. Zostały wytworzone z naturalnych składników, bez dodatku cukru, bez laktozy, bez glutenu, bez wspomagaczy smaku czy sztucznych barwników.

Oprócz tego, każdy zawodnik otrzyma specjalną ulotkę, dzięki której będzie można kupić produkty Foods by Ann z 10% zniżką www.foodsbyann.com