ELIMINACYJNY BIEG PRZEŁAJOWY POSKROMIĆ ŚWIETLIKA – RUSZAJĄ ZAPISY

Już po raz drugi, zapraszamy na eliminacyjny bieg przełajowy na dystansie 700 m. Zapisy właśnie ruszyły.

Bieg Poskromić Świetlika to eliminacyjny bieg przełajowy. Trasa prowadzi w okolicach malowniczego Stawu Rzęsa w Siemianowicach. To urozmaicona pętla o długości około 700 metrów. Najlepsi będą mieli okazję pokonywać ją trzy razy. Mamy trzy rundy, najlepsi i najszybsi w swoich biegach awansują dalej, aż do wielkiego finału.

Szczegółowe zasady rywalizacji opisane są w regulaminie. Taka formuła zawodów wymaga pełnej koncentracji od samego startu aż do mety, a także siły i szybkości. Do tego rywalizacja ramię w ramię z rywalami. Z pewnością te zawody dostarczą Wam wielu frajdy i emocji.

Zawody odbędą się 22 czerwca 2019 i rozgrywane w ramach Siemianowickiego Festiwalu Świetlików. Zapraszamy i zachęcamy do rywalizacji w nowej formule zawodów.

 

ZAPISYtutaj

 

U W A G A 

Minimalna ilość zawodników w danych kategoriach to 8 kobiet oraz 8 mężczyzn. Jeżeli do dnia 10 czerwca 2019 ilość zapisanych i opłaconych zawodników w danej kategorii będzie mniejsza zawody mogą zostać odwołane. W przypadku odwołania zawodów opłata startowa zostanie zwrócona.
Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii kobiet i mężczyzn.

 

HARMONOGRAM

12:00 – 15:30 Czas pracy biura zawodów

15:30 Prezentacja trasa i odprawa dla zawodników

16:00 Początek serii eliminacyjnych

17:00 Początek biegów półfinałowych

18:00 Bieg finałowy kobiet

18:10  Bieg finałowy mężczyzn

18:20 Rozdanie nagród