BALVITEN ZNOWU Z NAMI

Przedstawiamy naszego kolejnego Partnera, którego uczestnicy naszych poprzednich biegów mieli już przyjemność poznać.

Firma Balviten jest liderem na polskim rynku producentów żywności skierowanej do potrzeb chorych na celiakię, fenyloketonurię i cierpiących na nietolerancję glutenu.

Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym poczęstunek od firmy #Balviten – chleb pełne ziarno, to produkt wegański, nie zawiera cukrów, drożdży, mąki, glutenu, laktozy.

Dostarcza wiele minerałów i witaminy m.in. kwasy tłuszczowe omega-3, cynk, fosfor czy magnez, mangan, miedź, potas selen i tiaminy (witamina B1)

Najbardziej pożywny chleb dla nie tylko dla amatorów dobrych śniadań, ale także dla dbających o ograniczenie cukru w swojej diecie a przede wszystkim dla głodnych!

W ofercie firmy #Balviten znajdziecie pełną gamę znakomitego pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, smaczne makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku domowego chleba i słodkich wyrobów.

Polecamy zajrzeć na stronę www.balviten.pl, na której znajdziecie nie tylko sklep, ale także wiele porad dotyczących glutenu oraz przepisy na przepyszne dania.

Od siebie możemy powiedzieć, że produkty są wyjątkowo smaczne i w niczym nie ustępują tym zawierających gluten.

‼️‼️‼️ UWAGA od razu ogłaszamy konkurs

koniecznie zróbcie zdjęcie Waszej kanapki, a po biegu ogłosimy na naszym FP MK team konkurs z super nagrodą!!😍