MARATON CZY PÓŁMARATON?

Stań na najwyższym stopniu podium w biegu na 10 km i zgarnij pakiet na SILESIA MARATHON na wybranym przez siebie dystansie.

Drodzy biegacze
Już za kilka tygodni spotkamy się w Siemianowicach nad klimatycznym stawem Rzęsa, gdzie zorganizujemy dla Was, drugą już edycję Biegu Świetlików.
Biegaczki i biegacze, którzy zdecydowali się wystartować w biegu na 10 km, będą mieć szansę wygrać pakiet startowy na PKO Silesia Marathon.
Silesia Marathon to jedyny w Polsce i Europie maraton, prowadzący ulicami czterech miast: Katowic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa. Czterech, bo w tym roku metą będzie nowy Stadion Śląski, a konkretnie jego bieżnia. Wierzymy, że dla pierwszej na mecie dziewczyny oraz pierwszego chłopaka, taka nagroda to wyjątkowa motywacja do dalszych treningów, a być może pomoc w  podjęciu decyzji, która do tej pory pozostawała w strefie planów.

Silesia Marathon to nie tylko bieg główny na dystansie 42 km i 195 metrów. Od 2009 roku w ramach zawodów organizowany jest półmaraton, a także zawody dla dzieci i młodzieży, a od 2014 roku Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF.
Trasa Silesia Marathon posiada międzynarodowy atest. Bieg należy do największego stowarzyszenia AIMS (Międzynarodowe Stowarzyszenie Maratonówi i Biegów Ulicznych).

Zwycięzcy kategorii OPEN, którzy staną na najwyższym stopniu podium będą mogli wybrać, na jakim dystansie pobiegną (maraton lub półmaraton).

Dodatkowo, aż cztery osoby będą miały szansę zgarnąć torby pełne gadżetów z logo PKO Silesia Marathon.

zapisy na bieg – https://silesiamarathon.pl/