I CHARYTATYWNY BIEG SYLWESTROWY

Podobno spontaniczne imprezy są najlepsze? Coś w tym jest!

31 grudnia zorganizowaliśmy I Charytatywny Bieg Sylwestrowy, który był naszym najbardziej spontanicznym biegiem w całym 2017 roku.

Podczas wszystkich biegów, zawsze zdarzy się ktoś, komu w ostatniej chwili coś wypadnie i nie może pojawić się na biegu. To oznacza, że z biegu na bieg zostaje nam mnóstwo medali. W ciągu dwóch lat, trochę się ich nazbierało. Postanowiliśmy coś z tym zrobić, dlatego zorganizowaliśmy bieg sylwestrowy, podczas którego każdy mógł zdobyć brakujący medal lub po prostu zdobyć jakikolwiek medal dla siebie. Za bieg nie było opłat, jednak każdy uczestnik zobowiązany był wrzucić określoną sumę do puszki FUNDACJI ISKIERKA, bowiem to właśnie na rzecz tej fundacji zorganizowaliśmy zbiórkę.

Ze wstępnych, nieoficjalnych wyliczeń (na podstawie wydanych numerków startowych) wynika, że podczas I Charytatywnego Biegu Sylwestrowego udało się zebrać około 6 tysięcy złotych. DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY. Pamiętajcie, dobro zawsze powraca!! A my na pewno będziemy organizować takie akcje częściej, i ile nie co rok 🙂