HOTEL PODIUM I DIAGNOSTIX PARTNEREM IV BIEGU ŚWIETLIKÓW

Badania wydolnościowe są podstawą do poznania procesów jakie zachodzą w naszym organizmie podczas wysiłku fizycznego. Wyznaczone strefy treningowe pomogą efektywniej osiągać cele treningowe, a regularnie wykonywane sprawdzają na jakim etapie jest Twoja forma i ukierunkują odpowiednio trening.

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ DIAGNOSTIX

Dla początkujących, którzy dopiero zaczynają polecamy sprawdzenie swojego zakresu tętna, w którym najlepiej spalana jest tkanka tłuszczowa. Ponadto pomożemy wyznaczyć Ci podstawową przemianę materii (BMR), czyli ilość kalorii jaką potrzebuje Twój organizm do utrzymania funkcji życiowych – badania pomocne dla osób redukujących masę ciała. Badania skierowane dla kolarzy, biegaczy, triatlonistów, piłkarzy, tenisistów. Wszystkich sportów dyscyplin wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo – szybkościowych jak również w grach zespołowych.

 

HOTEL PODIUM

Hotel * Podium w Wiśle to kameralny obiekt o sportowym charakterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego beskidzkiego lasu, zaledwie 400m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Hotel rozpoczął działalność w grudniu 2013 roku po kapitalnym remoncie budynku.

Hotel dysponuje 15 komfortowymi pokojami z miejscami noclegowymi dla 36 osób, a przy wykorzystaniu dostawek w niektórych pokojach do maksymalnie 43 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne łóżka z możliwością złączenia oraz w obszerne tarasy z widokiem na las. Restauracja Mistrzowska serwuje zdrową i pożywną kuchnię, idealną dla osób aktywnych oraz sportowców. Można również zamówić specjały kuchni regionalnej oraz dostosowane do różnego rodzaju diet.

To idealne miejsce przede wszystkim dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz sportowców. Na terenie Hotelu znajdują się atrakcje niespotykane nigdzie indziej – trasa rowerowa MTB XC o długości 1200m,
tor biegowy OCR z 25 przeszkodami, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, gdzie można przeprowadzić badania wydolnościowe, skorzystać z porad dietetyka oraz usług masażysty a także kriosauna CryoSpace, w której można schłodzić się do -140 st C. Ponad to do dyspozycji gości jest obszerna przechowalnia sprzętu sportowego, serwis rowerowy oraz myjka ciśnieniowa. Amatorów wędrówek i spacerów po górach z pewnością ucieszy fakt bezpośredniego dostępu do jednego z najbardziej widokowych szlaków turystycznych w Wiśle wiodącego przez pasmo Cieńkowa w stronę Baraniej Góry i Skrzycznego.