CHARYTATYWNY BIEG SYLWESTROWY DLA JASIA PALEJA

V Charytatywny Bieg Sylwestrowy to impreza , podczas której będziemy zbierać pieniądze dla Jasia Paleja. Jan jest uroczym chłopcem, który musi stawić czoła bardzo poważnej chorobie – neuroblastomie.
Chłopczyk trafił do lekarza pierwszego kontaktu z bólem brzuszka. Nie wykryto wówczas nic niepokojącego, dostał antybiotyk z zaleceniem, aby w wypadku pogorszenia stanu nie zwlekać i jechać na SOR. Ponieważ w nocy ból nie ustępował – rodzice pojechali do szpitala. Podczas badania USG wyszło, że Janek ma w brzuchu dużego guza.
31 grudnia wystarczy przyjść do Biura Zawodów (niebieski namiot, który znajdować się będzie na parkingu w Dolinie Trzech Stawów) pobrać numer startowy, wrzucić do puszki minimum 30 zł i wybrać sobie medal, następnie przebiec lub przemaszerować dowolny dystans na terenie Parku Leśnego w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.
Wszystkie zebrane w dniu 31 grudnia środki zostaną przekazane na potrzeby Jasia.
Pomimo, że bieg organizowany jest bez nakładów finansowych, w poprzednich latach zbieraliśmy kwoty na poziomie 12 – 17 tysięcy. Link do wydarzenia na FB – klik klik
Informacje na temat dojazdu i miejsc parkingowych https://mkteamevents.pl/mikolaj/dojazd-2/
Numer zbiórki: 2016/596/OR
HARMONOGRAM:
09:30 – otwrcie biura zawodów
10:00 – start biegu/marszu/spaceru
12:00 – zakończenie wydarzenia
Adres do nawigacji Francuska 184, Katowice