III BIEG SYLWESTROWY ZA NAMI

Raz w roku organizujemy 100% bieg charytatywny, który odbywa się w okolicach Sylwestra. Tym razem bieg odbył się 29 grudnia.

III edycja Charytatywnego Biegu Sylwestrowego w Siemianowicach Śląskich przechodzi do historii.

Ponad 13 tysięcy złotych udało się zebrać bezpośrednio na biegu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu na 5 km, ale także tym najmłodszym, których było dzisiaj aż 30!!

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WIELKIE SERCA I HOJNE WSPARCIE DLA HELENY!

Dodatkowo, nasz brat, Tomasz Kapica z rodziną, wpłacił 1000 zł na konto Heleny, a rodzice naszego kolegi, członka naszego teamu Kuba Adamek , wpłacili dzisiaj aż 3500 zł 

Dzięki temu na rzecz Heleny udało się zebrać ponad 17 tysięcy❗️

Jesteście wspaniali  w imieniu Heleny, bardzo Wam dziękujemy

#dobropowraca

Wciąż możecie pomóc, wpłacając na konto Helenki 

Już tak niewiele brakuje by kupić dziewczynce specjalny wózek 

Dziękujemy II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic SMS, a także Siemianowice Dobre Bo Śląskie.

 

Mam nadzieję, że spotkamy się za rok!

W dniu dzisiejszym odbyła się III edycja Charytatywnego Biegu Sylwestrowego w Siemianowicach Śląskich.Ponad 13 tysięcy złotych udało się zebrać bezpośrednio na biegu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu na 5 km ale także tym najmłodszym, których było dzisiaj aż 30!!DZIĘKUJEMY ZA WASZE WIELKIE SERCA I HOJNE WSPARCIE DLA HELENY!Dodatkowo, nasz brat, Tomasz Kapica z rodziną, wpłacił 1000 zł na konto Heleny, a rodzice naszego kolegi, członka naszego teamu Kuba Adamek , wpłacili dzisiaj aż 3500 zł 😍😍😍Dzięki temu na rzecz Heleny udało się zebrać ponad 17 tysięcy❗️Jesteście wspaniali 😘😘 w imieniu Heleny, bardzo Wam dziękujemy – Oliwia Adamek, Sebastian Adamek , Kuba Adamek i Mikołaj 😘#dobropowraca Wciąż możecie pomóc, wpłacając na konto Helenki 😍Już tak niewiele brakuje by kupić dziewczynce specjalny wózek 🥰Dziękujemy II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic SMS, a także Siemianowice Dobre Bo Śląskie.Dziękujemy Panu Antoniemu za pomoc oraz Koło PZN 100 w Siemianowicach za gościnę.Mam nadzieję, że spotkamy się za rok!

Opublikowany przez MK team Niedziela, 29 grudnia 2019